Experiment Goga a Rytmusa: Rómska rodina môže dostať nové auto, rozhodnete vy

Sociálny experiment Goga a Rytmusa
Zdroj: Instagram/gogomantv

Hlasujte v ankete a vyjadrite svoj názor.

Raper Patrik Rytmus Vrbovský a najznámejší slovenský YouTuber GoGo sa spojili pre dobrú vec. Dve populárne tváre nášho šoubiznisu sa pustili do odvážneho sociálneho experimentu.

Hľadali slušnú rómsku rodinu a chcú jej venovať auto, no má to jeden háčik. Či sa ich zámer pomôcť podarí dotiahnuť do zdarného konca však ešte nie je isté. V rukách to máte vy. Slováci v ankete NášNázor ukážu, či sú prajní a či Slovensko je alebo nie je rasistická krajina.

Aj vy môžete rozhodnúť o osude nového auta, ktoré potrebuje rodina zo Spišského Hrhova. Rómska rodina žije usporiadaným, príkladným, no skromným životom. Nový osobný automobil potrebuje na presun do práce, ktorý majú teraz komplikovaný.

Auto, ktoré môže mať nových majiteľov, zavesili autori projektu na žeriav. V ankete NášNázor rozhodnete, či sa dostane do nových rúk alebo sa spustí z výšky na zem a rozbije sa. HLASUJTE TU.

Zdroj: Instagram/gogomantv

Gogo verí, že Slováci nie sú rasisti a farba pleti rodiny nebude rozhodujúca, Rytmus takú istotu nemá a je skeptickejší. Ako sa to skončí? Na hlasovanie máte celý mesiac.

Pozrite si rozsiahlejší rozhovor s Rytmusom a Gogom, ktorý ste nemali možnosť vidieť v Televíznych novinách.


Zdroj: YouTube/GoGoManTV

BRATISLAVA/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Anketa

Dôležité udalosti