Čo vás čaká v septembri? Veľký horoskop pre všetky znamenia

Ilustračná snímka.
Zdroj: Vadim Georgiev/shutterstock.com

Na čo sa môžete tešiť a čo ho sa naopak báť?

Čo si pre vás pripravili hviezdy v oblasti lásky, zdravia a financií? Na čo sa môžete tešiť a čo ho sa naopak báť a vyvarovať sa tomu? Píše bety.cz.

BARAN

Narodení v znamení Barana sa síce budú musieť vysporiadať s niekoľkými nepríjemnými maličkosťami, ale inak k nim budú tento mesiac, čo sa vzťahov týka, hviezdy zhovievavé. Využite to a snažte sa, aby ste si doma všetci ten zaslúžený pokoj poriadne užili.

Nástup babieho leta je pre vaše zdravie síce prívetivá, pretože všetky závažnejšie choroby sa vám vyhábajú, ale nejaký čas už bojujete s nachladnutím, ktoré vám ľahko znepríjemňuje život. Možno by bolo na čase ho prestať ignorovať a začať ho riešiť.

Čo sa práce týka, naskytne sa vám možnosť zmeniť prácu či postúpiť v zamestnaní o nejakú tú priečku na pomyselnom rebríčku vyššie a upevniť tak v práci svoju súčasnú pozíciu. Nenechajte sa ovládnuť obavami z nových úloh a zodpovednosti, ktoré sú s takou zmenou spojené. Posudzujte túto celkom prekvapivú príležitosť s chladnou hlavou, ale zároveň sa nehanbite požiadať o radu skúsenejších.

BÝK

Čo sa vzťahov týka, tak sa pre vás september začal optimisticky, ale idylka dlho nevydrží. Na vine bude aj vaša nerozhodnosť, pre ktorú sa bude vašej polovičke zdať, že problémy neriešite tak razantne, ako by ste mali. Svoju úlohu ale zohrá aj partner/ partnerka, keď náhodou zistíte, že vám už nejaký čas zatajuje významnú informáciu, ktorú však on/ona za významnú nepovažuje. Tento fakt sa nedozviete práve najpríjemnejším spôsobom. Skúste sa ale čo najviac oslobodiť od emócií a zvážte, čo za partnerovým správaním stálo.

Vaše telo a rovnako aj myseľ sa budú zmietať medzi dvomi svetmi. Keď sa budete cítiť dobre a vyrovnane, bude vyrovnaný aj váš organizmus. V opačnom prípade sa môže vyskytnúť problém. Snažte sa teda vsadiť na najrôznejšie relaxačné techniky.

V práci budete mať o nejakú tú starosť menej, konečne totiž učiníte rozhodnutie, ktoré vám bránilo v rozlete. Aj keď efekt nebude okamžitý, budete mať zo svojej práce omnoho lepší pocit. A to si samozrejme všimnú aj vaši kolegovia a nadriadení.

BLÍŽENCI

V prvé dni nového mesiaca vás síce môžu v rodine, hlavne vo vzťahu s partnerom či partnerkou, postretnúť nejaké tie nepríjemnosti v podobe sporov o maličkosti, ale nepanikárte. Všetko sa zase postupne urovná. Možno by bolo dobré, keby ste občas skúsili dať viac priestoru aj druhej strane, na čo počas hádok občas zabúdate. uvidíte, že sa vám tak podarí všetky konflikty vyriešiť oveľa jednoduchšie.

Na vašom zdraví sa podpíše predovšetkým stres, ktorý na vás bude čakať doma. Dajte si pozor, aby ste sa nezranili, keď budete myšlienkami niekde inde.

Aspoň v práci sa dočkáte zaslúženého pokoja. Prvý nápor úloh, ktorý priniesol prelom júla a augusta, máte za sebou, a tak sa môžete v pokoji pustiť do všetkého, čo kvôli nim muselo na čas ustúpiť. Áno, máte pred sebou veľa práce, ale nájdete v nej uspokojenie.

RAK

V septembri vás vo vzťahu k najbližším čaká veľmi dôležité rozhodnutie, ktoré môže ovplyvniť vaše ďalšie smerovanie. Snažte sa dať pri rozhodovaní na svoju intuírciu, niektoré aspekty života nemôžete racionalizovať. Nebojte sa, nech si už zvolíte ktorúkoľvek cestu, zvolíte si správne. Aj keď to tak na prvý pohľad nebude vyzerať.

V otázke zdravia vás okrem nachladnutia nemalo nič zlomiť. Cez leto ste zanedbávali pohyb, a tak je najvyšší čas vrhnúť sa nejaký šport. Sami cítite, ako vášmu telu chýba aktivita.

V práci budete ušetrení vážnych rozhodnutí. Síce to neznamená, že by ste neboli ako vždy zavalení úlohami, ale nemali by ste vybočiť z obvyklej rutiny. Vašu pomoc ocení niektorý z vašich kolegov.

LEV

Pre narodených v znamení Leva bude september po vzťahovej stránke pomerne zložitý. Budete sa musieť vyrovnať s pokušením v podobe príležitosti k nevere. Bude záležať len na vás, ako si s takouto situáciou poradíte. Ani nezadaní levi nebudú mať práve na ružiach ustlané. Človek, o ktorom už dlhšie premýšľate viac ako len o kamarátovi či kamarátke, sa totiž neukáže tak ideálne, ako si predstavovali.

Pozor na ochorenia močových ciest, približne v polovici mesiaca by vás mohli nepríjemne zaskočiť.

Pokiaľ hľadáte prácu,príde zaujímavá ponuka, o ktorej ale budete ma pochybnosti. Ešte než ju úplne zavrhnete alebo nadšene prijmete, zvážte všetky pre a proti. Levov zamestnancov by nemali čakať väčšie turbulencie.

PANNA

Pannám sa budú vzťahové problémy vyhýbať, môžu sa tešiť na príjemné romantické chvíľky. Nečakajte ale, až niekto prevezme iniciatívu, zapojte svoju vlastnú predstavivosť a prichystajte partnerovi/ partnerke nejaké milé prekvapenie. Platí to aj pre nezadaných. Nečakajte v kúte, vezmite šťastie do vlastných rúk.

Nejaký čas bojujete s drobnými zdravotnými problémami, ktoré sa síce nezdajú závažné, ale ich ignorovanie sa vám môže vypomstiť. Možno je na čase vyhľadať odborníka.

Váš pracovný život nevybočí zo zabehnutých koľají. V dobrom aj zlom slova zmysle. Pozor si dajte na príliš ochotných kolegov, nie sú totiž až takí dobrosrdeční, ako sa snažia tváriť.

VÁHY

Hviezdy sa rozhodli ušetriť vás vo vzťahoch a rodinnom živote vážnejších problémov a nezhôd. Len koncom septembra vás vlastný nie príliš empatický prejavi pripraví o rodinnú idylku, ale drobný problém nebude mať dlhé trvanie. Nečakajte však, len tak vyšumí do stratena, snažte sa svoj prešľap vysvetliť.

Stres v práci sa na vašom organizme začne prejavovať, a tak vás môžu potrápiť predovšetkým rôzne tráviace problémy.

V oblasti kariéry k vám hviezdy nie sú až tak naklonené. Mohla by vás nepríjemne zaskočiť požiadavka nadriadeného, ktorá pre vás bude predstavovať oveľa viac práce a starostí, ako by ste si chceli pripustiť. A tak strávite v práci veľa času, ktorý by ste najradšej venovali príjemnejším veciam, predovšetkým rodine. Našťastie to nebude trvať dlho a navyše sa dočkáte aj zaslúženého uznania.

ŠKORPIÓN

V septembri vám budú robiť vrásky na čele najmä deti. Pripravia vám totiž starosti, s ktorými ste nerátali, a tak budete musieť odhodlane bojovať a razantne ich priviesť na správnu cestu. Ešte než urobíte niečo, čo by ste potom ľutovali, snažte sa spomenúť si, že ste tiež boli deťmi a pripravili rodičom nejeden šok. Pokiaľ deti nemáte, o vzrušenie sa vám postarajú iní členovia rodiny, predovšetkým súrodenci a rodičia.

Napriek stresu v práci aj doma by vás nemala prepadnúť žiadna choroba. Len si dajte pozor na jesennú únavu.

Aj keď budete v silnom pokušené vyhýbať sa tento mesiac riešeniu zložitejších a nepríjemných úloh, nemuselo by sa vám to vyplatiť. Odložená úloha sa vám o pár dní nepríjemne vráti, a to so všetkými úrokmi. Bohužiaľ sa zdá, že sa vaši kolegovia rozhodli nepodať vám pomocnú ruku. Nemusíte sa báť, nakoniec všetko sami zvládnete.

STRELEC

Nezadaní Strelci by mali tento mesiac upriamiť pozornosť na osoby druhého pohlavia všetkými smermi, aby neprehliadli príležitosť na zaujímavé zoznámenie, ktoré pre ne hviezdy prichystali. Pamätajte, že aj človek, o ktorom by ste to na prvý pohľad nepovedali, sa nakoniec môže stať tým pravým. Pokiaľ ste už zadaní, dostanete v septembri príležitosť skutočne oceniť svojho partnera. Občas je dobré si uvedomiť, že ani dlhodobý vzťah nie je samozrejmosť a je potrebné na ňom neustále pracovať.

Čo sa týka zdravia, mali by ste dávať pozor na rôzne drobné poranenia, ostré predmety a nerovné povrchy nebudú práve vašimi priateľmi.

Ak podnikáte, otvorí sa vám zaujímavá príležitosť, ako rozšíriť svoje pole pôsobnosti. Nemáte tendenciu vrhnúť sa do všetkého bez rozmýšľania a po hlave, čo je dobre, pretože budete potrebovať všetok talent a um, aby ste odhalili prípadné nástrahy až podozrivo ideálnej ponuky. Na druhej strane, ak sa vám naskytne príležitosť, je ťažké vás zadržať, a tak sa skúste spoľahnúť aj na názor svojich kolegov. Pokiaľ ste v pozícii zamestnanca, žiadne väčšie nástrahy na vás hviezdy tento mesiace nechystajú.

KOZOROŽEC

Single Kozorožci sa konečne prestanú cítiť odstrčene a zažijú vítané a dlho očakávané milostné dobrodružstvo. Neodmietajte príležitosť na flirt, pomôže vám zvýšiť sebavedomie a tým aj príťažlivosť pre potenciálnych partnerov, ktoréú ste síce ani na chvíľu nestratili, ale prestali ste v ňu veriť. Navyše sa môže aj z nezáväznej zábavy vyvinúť niečo viac.

V septembri vás väčšie nástrahy v zdraví nečakajú. Len sa tým nenechajte učičíkať a nezabudnite na prevenciu.

V poslednom čase vás vaši kolegovia až neúnosne zaťažovali a využívali. Konečne v sebe nájdete silu povedať im rázne nie, a to je dobre. Nemusíte sa báť, že by sa od vás odvrátili, sami totiť budú musieť uznať, že je toho na vás veľa aj bez úloh, ktoré riešite za nich. Vďaka tomu sa budete môcť lepšie sústrediť na vlastnú prácu.

VODNÁR

September bude priať najmä nezadaným Vodnárom. Romantika vám v poslednom čase chýbala, a tak vám to tento mesiac vynahradí. Len dávajte pozor, pretože zaujímavé milostné dobrodružstvo sa môže objaviť aj tam, kde by ste ho nečakali. Zadaní Vodnári sa nemusia báť žiadnych katastrof vo vzťahu, naopak, budú si užívať v rodinnom kruhu neobvyklý pokoj.

V prvej polovici mesiaca si dajte pozor na nachladnutie. Pokiaľ vás nejaký ten kašeľ či nádcha potrápia, rozhodne ich neignorujte, pretože by to mohlo prerásť do nepríjemnej a dlhodobej choroby.

Hviezdy vám ale trochu uberú v pracovnej oblasti. Budete bojovať s neobvyklým poklesom motivácie a pracovnej morálky. A to u vás nie je práve bežné. Snažte sa preto nájsť v práci nový zmysel, skúste sa sústrediť aj na maličkosti, ktoré by vám opäť mohli dodať pocit, že to, čo robíte, má svoju cenu.

RYBY

Ryby čaká v oblasti rodiny a vzťahov pomerne nepríjemné sklamanie a môžu sa ho dočkať nielen od partnera, ale aj od iného rodinného príslušníka, od ktorého by také niečo nečakali. Táto udalosť síce váš vzťah zásadne neohrozí, ale bude chvíľu trvať, kým sa cez situáciu prenesiete. Netrápte sa ale dlhšie, ako je nutné. Snažte sa nájsť svoj povestný nadhľad a všetko sa vám bude zdať menej definitívne.

Váš organizmus môžu ohroziť choroby dýchacích ciest. Snažte sa preto čo najviac posilniť imunitný systém.

V októbri vám budú hviezdy v práci praiť. Využite pomerne pokojné obdobie a snažte sa prácu si vychutnať. Pripomeňte si, s akými nádejami ste do zamestnania kedysi vstupovali a preneste trochu toho nadšenia aj do súčasnosti. Uvidíte, že vám to pomôže vyriešiť veľa starostí.

BRATISLAVA/ nt

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti