Na profesia.sk bol chvíľu inzerát na ministra školstva: Benefitom malo byť aj odkúpenie sifónov

Ilustračná snímka.
Zdroj: TASR

Vytvoril ho poslanec Miroslav Beblavý.

Ministerstvo školstva dočasne vedie od septembra Gabriela Matečná z rezortu pôdohospodárstva. Po odchode Petra Plavčana zatiaľ nemá SNS žiadne meno nového ministra.

Na portáli profesia.sk bol na chvíľu zverejnený inzerát na nového ministra školstva so značkou súrne!

Podmienkou pridelenia pracovnej pozície bola predpokladaná schopnosť udržať sa vo funkcii aspoň :jeden školský, ideálne aj kalendárny rok," písalo sa v inzeráte. Zverejnil ho portál omediach.com.

Podľa neho úspešný uchádzač bude mať žiadnu alebo slabú predstavu o tom, čo sa deje, bude organizovať branné cvičenia, kontrolovať používanie správneho fontu. Bude tiež hľadať prepojenie medzi pivovarníctvom a vedou. Ale aj sa bude zúčastňovať na tlačových konferenciách, s poznámkou, že vystupovanie nie je podmienkou a bude sa vyhýbať sa odpovediam na otázky a samozrejme bude za ne ďakovať.

Ohodnotený mal byť od výkonu práce napríklad 13. platom či možnosťou odkúpiť si staršie sifóny zo skladu po 271 eur za kus.

Tvorcom inzerátu bol poslanec parlamentu Miroslav Beblavý. "Keďže Andrej Danko stále nevie nájsť ministra školstva, zadali sme za neho inzerát na Profesii," vysvetlil dôvod Beblavý.

Zároveň tvrdí, že spoločnosť inzerát po chvíli zrušila.


Zdroj: Facebook/MiroslavBeblavý

BRATISLAVA/zž

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Inzerát

Dôležité udalosti