Kriminalisti si mysleli, že pri razii nájdu tabak. Nález ich však poriadne zaskočil

Úspešná razia
Zdroj: TV Markíza

Piati muži, z toho dvaja cudzinci, skončili v policajnej cele, ich autá zaistili.

Namiesto nelegálneho tabaku, našli tisíce nábojov. Razia, ktorá spôsobila rozruch na výpadovke do Popradu, má pokračovanie. Piati muži, z toho dvaja cudzinci, skončili v policajnej cele, ich autá zaistili. Polícia tento prípad rieši aj ako obchodovanie so zbraňami.

Kriminalisti z finančnej správy zablokovali luxusné auto. So zbraňami v ruke vyzvali posádku, aby vystúpila. V obkľúčení kriminalistov skončili tri auta s českými značkami. Pes colníkov nenašiel žiadne drogy ani tabak. Vo Fábii ale objavili viac ako šesťtisíc nábojov.

Pri Fábii bol v putách 34-ročný muž, občan Českej republiky. Podľa nášho zdroja vraj priznal, že náboje patria jemu a plánoval ich ďalej predať. Aj na to však potrebuje zbrojný preukaz a ten nevlastní.


Posádku luxusného Mercedesu tvorili Nemec a Holanďan, obaja majú prechodný pobyt v Brne. Auto je vraj z požičovne. Čo všetko v ňom policajti našli, zatiaľ známe nie je.

Po viac ako štyroch hodinách dôkladných prehliadok, policajti akciu ukončili. Pre podozrenie z nelegálneho biznisu, mužov nepustili.

Čech vraj tvrdil, že ostatných mužov nepozná. Podľa nášho zdroja sa však jeho adresa zhoduje s prechodným pobytom minimálne jedného zo zadržaných cudzincov. Obvinený zatiaľ nebol nikto.

POPRAD/TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti