Polícia zistila, čo sa stalo mužovi, ktorého telo našli zakopané v lese v Bernolákove

Polícia zistila, čo sa stalo mužovi, ktorého telo našli zakopané v lese v Bernolákove
Pri Malom Dunaji v odľahlej časti Bernolákova si všimol okoloidúci psíčkar časť nebohého tela, ktorá trčala zo zeme. Zdroj: Facebook/ Policia SR

Polícia objasnila prípad marcového nálezu mužského tela v lese v blízkosti Malého Dunaja v obci Bernolákovo, okres Senec. Zo zločinu zabitia 41-ročného muža je v tejto súvislosti obvinený 31-ročný Jozef P. z okresu Senec. TASR o tom informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Podľa doposiaľ zistených informácií mal obvinený muž 17. februára po predchádzajúcom verbálnom konflikte fyzicky napadnúť 41-ročného muža do tváre. Ten spadol na zem a stratil na istý čas vedomie. Krátko nato odišli obaja na prechádzku k Malému Dunaju. Starší muž tam opäť stratil vedomie a spadol do rieky.

Prečítajte si tiež:

Následne ho obvinený položil do jamy, vyzliekol a z miesta odišiel. Nasledujúci deň sa tam vrátil a muža, ktorý už nejavil známky života, premiestnil do inej jamy v lesnom poraste a zahrabal ho.

„Vykonanou pitvou bolo zistené, že jeho smrť nastala v dôsledku vnútrolebečných poranení spôsobených úrazom hlavy," skonštatoval Szeiff.

Jozefa P. zadržali koncom tohto týždňa, skončil v cele policajného zaistenia. Zo strany vyšetrovateľa bol spracovaný aj podnet na jeho väzobné stíhanie. V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na tri roky až osem rokov.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.