Osem príznakov toho, že vás už nemiluje

2017_09_29_trisestry_30-HD-TP.mp4
Zdroj: wavebreakmedia/Shutterstock.com

Nie sú síce univerzálne na každého muža, ale čo-to o vašom vzťahu napovedia.

O signáloch, ktoré vysielajú ženy a muži, keď majú o vás záujem, sme vás už informovali. Teraz vás chceme upozorniť na opačnú vec - začiatok konca. Máte pocit, že niečo vo vašom vzťahu nie je ako bolo predtým? Cítite sa stále viac a viac sama, nepotrebná a máte pocit, že váš partner sa zmenil? Príčinou môže byť i to, že z vášho vzťahu vypršala láska a zostal iba stereotyp.

Na úvod musíme povedať, že každý muž je iný, rozdielne reaguje a vysiela signály. Tieto príznaky neplatia univerzálne na každého chlapa, ale skôr sme sa snažili spísať znaky, ktoré sú pre niektorých mužov typické, ak už nie sú do polovičky zamilovaní.

Neplánujete

Predtým to bolo samé "až raz spolu budeme bývať, naše deti budú hrať tenis, budúci rok pôjdeme do Chorvátska" a teraz už s vami nepočíta. A dôvod? Nevie, či už za týždeň nebudete od seba a preto radšej neplánuje.

Nevídate sa toľko

Zrazu by mal rád viac času pre seba. Neustále sa vyhovára, prečo nemôže a vraj má momentálne toho veľa. Jednoducho - už nie je na vás závislý, necnie sa mu a objavuje výhody mať viac času na seba a vlastné potreby. Prosto, kto ťa chce vidieť, čas si urobí.

Zdroj: Photographee.eu/shutterstock.com

Nie ste až tak v úzkom kontakte

Voľakedy ste spolu prepísali celý deň a noc. Teraz vám napíše raz cez deň strohé "ahoj, čo robíš?" a tým sa vaša konverzácia skončila. Ako by ste si už ani nemali čo povedať.

Nezaujíma sa o vás

Prestal sa pýtať, ako sa máte. Netúži rozprávať sa s vami o vašich nových zážitkoch a názoroch. A vlastne už ani netúži vám oznamovať, každú maličkosť, ktorá sa mu prihodila.

Je s vami, ale vlastne nie je...

Určite si niekedy zažila ten pocit, keď si kráčala vedľa človeka, ktorý tam síce fyzicky bol, ale psychicky bol úplne niekde inde. Počúva ma vôbec a na čo myslí? Odpoveď neprichádza

Nepodnikáte spolu výlety

Zrazu nemá náladu na nejakú zábavu s vami. Váš vzťah ovládol nudný stereotyp, vrchol zábavy je pre neho sledovanie seriálov a komédií. Zatiaľ, čo vy ste si s ním niekde vyrazila napríklad zaplávať, na hory alebo do zoo.

Nesmejete sa spolu

Tvári sa ako "kakabus", bežne sa stáva, že je urazený a protivný. Kde sa podel vtipný pohodár a komik, chlapec, do ktorého ste sa zamilovali? Jednoducho sa zmenil, píše portál krasna.nova.cz

Nespíte spolu

Toto je asi ten najhorší znak toho, že už o vás nemá záujem a vzťah je na konci. Veď čo je horšie ako to, keď máte chuť milovať sa a on vás odmietne, resp. frekvencia milovania sa výrazne zmenila. A to je vlastne začiatok konca.

BRATISLAVA/zg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.