Obrovská razia v rómskej osade. Nadránom tam vtrhli desiatky kukláčov

Zrazil dve chodkyne
Zdroj: TV Markíza

Dve ulice opáskovali, deti sa mali problém dostať do školy.

Rušné ráno mali v utorok obyvatelia našej najväčšej rómskej osady. V Jarovniciach pri Sabinove zasahovali kukláči. Zadržali troch ľudí. Podľa našich informácií by malo ísť o lupičov, ktorí majú na svedomí sériu krádeží na obecných úradoch a školách. Polícia sa k zásahu zatiaľ nevyjadruje.

Policajti o 6-tej ráno v plnej zbroji vtrhli do osady na 20 autách. Asi 50 kukláčov, kriminalistov a psovodov využilo moment prekvapenia, keď všetci ešte spali. Zobudili obyvateľov jednej chatrče, ktorú potom tri hodiny prehľadávali. Tak veľa policajtov v osade vraj už dávno nemali.

Dve ulice opáskovali, deti sa mali problém dostať do školy. Ako prvého policajti na výsluch odviedli mladíka, ktorý vraj doteraz problémy zo zákonom nemal. Policajti zadržali aj jeho strýka s manželkou a z chatrče povynášali viacero zaistených vecí .

Podľa našich informácií dvaja muži z Jarovníc majú na svedomí sériu vlámačiek do asi siedmich obecných úradov a ďalších základných a materských škôl. Všade ten istý scenár ako cez kopirák.

Viac v reportáži Martina Jedináka:


JAROVNICE/TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti