Krvavá dráma pre maslo! Zlodej dobodal v Bratislave SBS-kára

Ilustračná snímka.
Zdroj: TASR

Ten teraz leží v nemocnici s ťažkými zraneniami.

Dráma pre nedostatkový tovar sa odohrala v utorok (7. 11.) v bratislavskej mestskej časti Dúbravka. Muž pracujúci v SBS službe pri odchode z obchodu zastavil kupujúceho, pretože ho podozrieval, že ukradol maslo, píše portál cas.sk.

Krátko po 13.00 h sa medzi nimi strhla bitka s nožom, pričom zlodej dobodal Rastislava (44). Ten teraz leží v nemocnici na Kramároch s ťažkými poraneniami.

Predavačka pre portál povedala, že zlodej ukradol celý balík masla. Pri východe sa strhla bitka s esbéeskárom, ktorý ho chcel zastaviť. Útočník mal údajne vytiahnuť nôž a Rastislava bodol do boku pod rebrami. „Počul som hluk, videl som, že chlap vytiahol nôž, strhla sa bitka a bola tam krv,“ povedal očitý svedok pre portál.

Polícia žiada verejnosť, aby pomohla identifikovať útočníka.

Informáciu potvrdil aj obchodný reťazec. „Pracovník externej súkromnej bezpečnostnej služby bol zranený v snahe zadržať osobu pokúšajúcu sa o odcudzenie tovaru z našej predajne. Nikto zo zákazníkov ani zo zamestnancov spoločnosti Lidl nebol zranený,“ uviedol vedúci úseku komunikácie Lidl Tomáš Bezák.

Hovorkyňa záchranárov Alena Krčová potvrdila, že privolaní záchranári na mieste incidentu ošetrili dobodaného esbéeskára v oblasti hrudníka a previezli do spomínanej nemocnice. Podľa hovorkyne Evy Kliskej je stav pacienta stabilizovaný a mimo ohrozenia života.

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Maslo

Dôležité udalosti