„Nemusíte byť veľryby,“ povedala žena, ktorá cez tehotenstvo jedla len banány

article-2599434-1CEC162100000578-145_634x640.jpg

O dva dni po pôrode chlapčeka zhodila 10 kíl.

Pamätáte si na článok o žene, ktorá bola posadnutá diétou a zdravou výživou aj počas tehotenstva? Svet prekvapila tým, že viac-menej jedla len banány. Jane porodila a šokuje ďalej.

„Som živým dôkazom, že nemusíte byť ako veľryby, keď ste tehotné," napísala Jane Anthonyová na Instagrame. Tento výrok rozzúril nejednu budúcu mamičku.

Zdroj: Instagram

Austrálčanka počas tehotenstva prostredníctvom sociálnych sieti zverejňovala jej jedálničiek. Niekedy za celý deň zjedla len 20 banánov. „Počas tehotenstva som pribrala 17 kíl. Ale to bola len váha dieťaťa a voda. Za dva dni po pôrode som zhodila 10 kíl. Opäť cvičím jógu," píše denník DailyMail.

Jane (25) porodila 2. marca zdravého chlapčeka Rowdyho Nasha. Po narodení vážil 3,6 kíl. Jej obľúbený nápoj je zmes melónu, červenej repy a citrónovej šťavy. Teší sa nielen z dokonalej postavy, ale aj z množstva materského mlieka. „Som stroj na kŕmenie. Mám veľa materského mlieka, preto synček dobre spí a stále rastie," hovorí Jane.

Čerstvá mamička sa netají tým, že syna bude viesť k vegánstvu, no keď bude starší, nechá to na jeho rozhodnutí.

Zdroj: Instagram

Odborníčka na zdravú výživu sa vyjadrila, že takáto strava nie je pre dieťa a jeho vývoj dostatočná. „Bielkoviny a tuky sú dôležité, najmä v období tehotenstva. Niektoré tuky podporujú mozgovú činnosť dieťaťa a vývoj zraku," vyjadrila sa Shona Wilkinsonová.

Jane môžete sledovať prostredníctvom jej Instagramu. Veľmi rada sa tam chváli novými fotkami, selfie aj jej jedálničkom. Či sa z toho niekto poučí a zoberie si jej rady k srdcu, je však otázne. 

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu.

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram


AUSTRÁLIA/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.