Posledná klapka z Hornej Dolnej a čo sa dialo potom. Tieto zábery s Danom Heribanom (†43) ešte nikto nevidel

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Posledný diel humorného seriálu Horná Dolná natočili ešte minulý rok. Lúčili sa s ním vtedy všetci účinkujúci, medzi nimi aj Dano Heriban. Pozrite si doposiaľ neodvysielané zábery a jeho odkaz divákom.

Humorný seriál Horná Dolná sa nakrúcal neuveriteľných osem rokov. Posledný diel natočili ešte 26. mája 2022. Záverečné časti však donedávna odvysielané neboli, a tak ani slávnostný záver.

Prečítajte si tiež:

Všetko zmenil nečakaný odchod herca Daniela Heribana, ktorý nás náhle opustil 24. mája 2023. Portál markiza.sk  sa preto vrátil k materiálom, ktoré rok čakali vo virtuálnej zálohe.

So seriálom sa vtedy lúčili všetci herci, štáb aj obyvatelia Novej Lehoty. Samozrejme, aj Dano, ktorý poslal emotívny odkaz divákom a neubránil sa slzám.

Prečítajte si tiež:

Herec a hudobník Daniel Heriban zomrel nečakane a náhle v stredu (24.05.) ráno vo svojom dome vo Svätom Juri. Kolegovia, kamaráti i verejnosť sa s umelcom bude môcť rozlúčiť počas pietnej spomienky 30. mája v priestoroch SND. 

Divadelná scéna tiež zriadila kondolenčnú knihu, do ktorej môžu záujemcovia vyjadriť spoluúčasť i spomienky. „K dispozícii je vo foyeri činohry v novej budove SND vždy hodinu pred aktuálnym predstavením,“ spresňuje divadlo.

Opustil nás náhle a nečakane. Pozrite si príspevok z Televíznych novín 24.05.2023 k úmrtiu herca Daniela Heribana: 

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Úmrtie

Dôležité udalosti