Zarážajúci prípad z Partizánskeho: Rodina predávala drogy priamo pod mestskou kamerou a pred zrakmi detí

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Okrem poprsia schovávala v podprsenke aj drogy. Rodina z Partizánskeho si na svoj nekalý biznis vybrala námestie. Všetko mali zorganizované, až do chvíle, kým neprišli policajti.

Podozrivú skupinu ľudí si všimol operátor kamerového systému. Po chvíli mu bolo jasné, že na lavičke neoddychujú.

„Bola zaznamenaná v priamom prenose drogová trestná činnosť, ktorá sa odohrávala na námestí SNP za bieleho dňa.“ Hovorí primátor Partizánskeho Jozef Božik.

Pozornému oku operátora neušlo, ako žena odovzdáva podozrivé vrecúško inému mužovi. Ten s ním išiel na železničnú stanicu.

Prečítajte si tiež:

​„Boli drogy priamo rozdávané respektíve boli samostatne balené a potom boli odovzdávané na inom mieste s tým, že nejaká volavka prišla, odniesla drogy a doniesla peniaze. Toto sa udialo podľa všetkého niekoľkokrát a do toho bol zapojený dokonca manželský pár,“ priblížil primátor.

Policajti podozrivú rodinu sledovali dlho. Asi netušili že to robia priamo pod kamerou. Na jednom zábere vidieť, ako si niečo dáva do podprsenky.

Je zarážajúce že drogy predávali aj pred svojimi deťmi. Policajti už obvinili 34-ročnú ženu a aj jej 29-ročného komplica.

Pri žene bolo počas zadržania nájdených 23 plastových vreciek s obsahom bielej kryštalickej látky. Obvineným v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na 3 až 10 rokov.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti