Silvia schudla v Extrémnych premenách 88 kíl. Boli sme sa pozrieť, ako sa jej darí dnes

Silvia sama neverila, kam to s váhou dotiahla. Pri prvom vážení sa rozplakala
Zdroj: TV Markíza

Svoje staré ja dnes nespoznáva.

Od účinkovania Silvie Bzdil v Extrémnych premenách ubehlo osem mesiacov. Váhu si stále drží, no to je jediné, čo sa nezmenilo. Jej život totiž nabral po premene nový smer. Ako dnes žije žena, ktorá pred premenou nemohla ani poriadne chodiť?

"Teraz som po operácii a veľmi sa teším na cvičenie, lebo mi to chýba," hovorí pacientka, ktorej sa stále hoja pooperačné rany. Jedálniček má stále taký ako počas chudnutia pred kamerami. Silvia v jedle nehreší a pevná vôľa ju zatiaľ nezradila. Ak by náhodou mala chuť opäť sa prejedať, zastavia ju staré fotky, ktoré si nechala ako memento. "Chcem si zobrať aj ten velikánsky plagát a niekde dať na výstrahu, že sa nikdy nesmiem vrátiť tam, kde som bola," hovorí večná optimistka.


Ľudia ju aj dnes na ulici oslovujú. "Ale len, keď som namaľovaná, inak som šedá myška," smeje sa. Pri susedoch to ale bolo trošku inak. "Ľudia tu z domu si tak neuvedomovali ten postup, lebo ho sledovali celý rok. Až keď si pozreli celú epizódu, uznali, že klobúk dole a že to muselo byť ťažké." Aj Silvia si, samozrejme, svoju vlastnú epizódu pozrela. "Celú som ju preplakala," priznáva. Ujsť si nenechala ani epizódy ostatných, videla každú jednu.

Ešte počas galavečera sa Silvia trénerovi Marošovi Molnárovi zdôverila, že by chcela byť fitnestrénerkou a výživovou poradkyňou. Pri tomto pláne ostáva, dokonca už je zapísaná na kurzy. Na splnení svojho sna začne pracovať hneď, ako jej lekár dovolí. Dokonca už je v hre aj jedna ponuka.

A čo muži, je Silvia aj dnes single? Prečo prežíva druhú pubertu a čo všetko si dnes naplno užíva? Aké sú jej plány do budúcna a čo hovorí na reakcie na internete? Sledujte Silviinu otvorenú spoveď vo videu:Nestihli ste si pozrieť Extrémne premeny? Sledujte ich zadarmo v našom videoarchíve.

BRATISLAVA/nb

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti