Timejka má po predčasnom pôrode ťažkú diagnózu. Pomôcť jej rodine môžete aj vy

Už štvrtý rok Nadácia televízie Markíza pomáha tým, ktorí to najviac potrebujú v rámci Dňa s Nadáciou Markíza.

Nadácia televízie Markíza už každoročne pomáha rodinám s ťažkým životným osudom. Tento rok sa zamerala na deti, ku ktorým osud nebol spravodlivý. Jedným z nich je aj Timejka. Narodila sa predčasne a potom prichádzala jedna katastrofálna správa za druhou. Na svet prišla fialová, pridusená a zlyhali jej všetky orgány. No jej srdiečko to vydržalo.

Fazuľka, ako Timejku volajú, bola po narodení tri dni v kóme a doktori nevedeli, či sa ešte niekedy preberie. K jej diagnózam patrí hydrocefalus, je nevidiaca a má epileptické záchvaty. Starostlivosť o ňu je nesmierne ťažká nie len fyzicky, ale najmä psychicky. A na zdravotné pomôcky financie rodine Olšiakovcov nestačia. Tento príbeh nenechal chladným ani herca Juraja Baču, ktorý rodinu navštívil a pripravil si pre nich pár prekvapení.


Podporiť konkrétne rodiny z našich štyroch príbehov, ktoré budú odvysielané v Reflexe 7.12.2017 môžete aj cez portál ďakujeme.sk, s ktorým Nadácia Markíza spolupracuje. Rovnako ako oni, aj Nadácia Markíza pomáha rodinám a deťom v núdzi a podporuje ich finančne.

Na ich stránke tu - http://www.dakujeme.sk/partneri/30/nadacia-markiza-den-s-nadaciou-markiza - nájdete štyri príbehy. kde môžete aj vy prispieť a uľahčiť im život.

Príďte nás podporiť do vianočného stánku Nadácie Markíza

Počas Dňa s Nadáciou Markíza vás srdečne pozývame do vianočného stánku Nadácie Televízie Markíza na Hviezdoslavovom námestí hneď za klziskom, aby ste s nami strávili krásny čas na Vianočných trhoch a to 7. decembra od 15:00 do 20:30 hod. Príďte medzi nás, stretnite sa so svojimi priateľmi a kúpou vianočného punču či inej tradičnej pochúťky alebo drobného predmetu s logom Nadácie Markíza podporíte dobrú vec.

Pre deti aj dospelých bude okrem toho pripravený zaujímavý program, podporiť nás prídu aj tváre známe z televíznej obrazovky a na všetkých sa teší nadačný Macko Packo.

Deň s Nadáciou Markíza je deň, kedy chceme vyzbierať čo najviac peňazí pre deti a rodiny, ktoré bojujú s ťažkým osudom a ktoré nemajú to šťastie byť zdraví.

Budeme veľmi radi, keď sa k nám pripojíte a podporíte nás svojou účasťou.

Tešíme sa na vás.

TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Charity day

Dôležité udalosti