Rodičia sú ochrnutí a o domácnosť sa starajú synovia. Ťažko skúšanej rodine môžete pomôcť aj vy

SPROCHA_tvnoviny.mp4
Zdroj: Nadácia Markíza

Tento príbeh dojal aj Daru Rolins, ktorá im aspoň nachvíľu spríjemnila predvianočný čas.

Bola to úplne zdravá, spokojná rodina a nič im nechýbalo. Všetko sa im za pár minút zrútilo. Pani Karolína dostala mozgovú cievnu príhodu a ostala ochrnutá, chvíľu na to mal jej manžel nešťastný úraz a skončil na vozíku. Majú dvoch synov, ktorí sa starajú o bežný chod domácnosti. No peniaze na liečbu, ktorá by im mohla pomôcť, nemajú. Nadácia Markíza už každoročne pomáha rodinám s ťažkým životný osudom. Jednou z nich je aj rodina Dlubačovcov.

Pred šiestimi rokmi dostala pani Karolína silnú mozgovú príhodu. Z najhoršieho sa síce dostala, no zostala na vozíku. Polovicu tváre má ochrnutú, zle rozpráva, telo má z väčšej časti nehybné. Oporou je jej manžela a dvaja synovia. Tento príbeh dojal aj Daru Rolins, ktorá im aspoň nachvíľu spríjemnila predvianočný čas.

Zdroj: Nadácia Markíza

Podporiť konkrétne rodiny z našich štyroch príbehov, ktoré budú odvysielané v Reflexe 7.12.2017 môžete aj cez portál ďakujeme.sk, s ktorým Nadácia Markíza spolupracuje. Rovnako ako oni, aj Nadácia Markíza pomáha rodinám a deťom v núdzi a podporuje ich finančne.

Na ich stránke tu - http://www.dakujeme.sk/partneri/30/nadacia-markiza-den-s-nadaciou-markiza - nájdete štyri príbehy. kde môžete aj vy prispieť a uľahčiť im život.

Príďte nás podporiť do vianočného stánku Nadácie Markíza

Počas Dňa s Nadáciou Markíza vás srdečne pozývame do vianočného stánku Nadácie Televízie Markíza na Hviezdoslavovom námestí hneď za klziskom, aby ste s nami strávili krásny čas na Vianočných trhoch a to 7. decembra od 15:00 do 20:30 hod. Príďte medzi nás, stretnite sa so svojimi priateľmi a kúpou vianočného punču či inej tradičnej pochúťky alebo drobného predmetu s logom Nadácie Markíza podporíte dobrú vec.

Pre deti aj dospelých bude okrem toho pripravený zaujímavý program, podporiť nás prídu aj tváre známe z televíznej obrazovky a na všetkých sa teší nadačný Macko Packo.

Deň s Nadáciou Markíza je deň, kedy chceme vyzbierať, čo najviac peňazí pre deti a rodiny, ktoré bojujú s ťažkým osudom a ktoré nemajú to šťastie byť zdraví.

Budeme veľmi radi, keď sa k nám pripojíte a podporíte nás svojou účasťou.

Tešíme sa na vás.

Nadácia Markíza

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Charity day

Dôležité udalosti