Päť klamstiev o mužoch, ktorým ženy veria

shutterstock_50068936.jpg

Hovoria sa tak dlho, že im začali ženy veriť.

Ženy si o mužoch narozprávajú toľko informácií, že sa už zrejme nikto nevyzná v tom, čo je a čo nie je pravda. Hovoria si už roky, a tak sa z niektorých stala "pravda", podľa ktorej sa aj riadia. Toto je päť najväčších mýtov o mužoch. 


Keď sa s ním vyspíte na prvom rande, nebude vás rešpektovať

Muži vás neposudzujú podľa toho, či sa s nimi vyspíte hneď na prvom rande, alebo dodržujete pravidlo troch až niekoľkých schôdzok. Rešpekt si získate svojím vystupovaním a jednaním. Správajte sa prirodzene a nemyslite príliš na to, čo si o vás budú myslieť iní.

Muži sú lovci

Áno, snažia sa nimi byť, pretože sa to od nich očakáva. Ale to neznamená, že sú všetci rovnakí. Silnejšie pohlavie totiž zle znáša odmietnutie, a tak radšej neloví, než aby riskovali slovko nie. To sa radšej o ženu, ktorá sa im skutočne páči, ani nepokúsia a zostanú s menej atraktívnou, o ktorej vedia, že ich neodmietne. Pokiaľ sa vám nejaký muž páči, neseďte v kúte a nečakajte, až si vás uloví. Zmeňte sa lovkyňu vy.

Priateľstvo medzi mužom a ženou

Ťažká otázka. Skutočne to môže medzi ženou a mužom fungovať aj bez toho, aby si čo i len pomysleli na sex? Existujú takí ľudia, ktorí sa zaprisahávajú, že áno. Lenže aj ľudia, ktorí tvrdia, že v takomto vzťahu aspoň jeden na ten sex myslí. Pravdivú odpoveď vám nedá asi nikto. Faktom ale je, že pre muža je náročné odlíšiť priateľstvo a vášeň. Fyzická príťažlivosť má často veľký vplyv na ich spôsob myslenia, ale málokedy to priznajú. Čo však ešte neznamená, že každý muž sa snaží dostať svoju kamarátku do postele. Táto myšlienka mu však minimálne napadla. 

Majú strach z nezávislých žien

Nie je to úplné klamstvo. Z nezávislých žien majú strach muži, ktorí sú sami so sebou nespokojní a potrebujú niekoho, kto k nim bude vzhliadať a podriadi sa ich životu. Našťastie z toho väčšina z nich vyrastie a po zhruba 40-ke ocenia, keď je ich partnerka sebaistá a nezávislá žena, ktorá vie, čo chce.

Majú radi prekvapenia

Aj keď hlboký výstrih, krátku sukňu, sexy spodnú bielizeň ocenia, majú vás radšej úplne nahú. Ženské telo sa totiž oplatí obdivovať, aj keď vy si možno o sebe myslíte niečo iné. Nehanbite sa pred ním a občas sa mu ukážte tak, ako vás príroda stvorila. Uvidíte, že to ocení.
BRATISLAVA/ redakcia Myženy

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.