Austrálčanka je posadnutá štíhlosťou. Za deň zje 51 banánov!

article-2601633-1CFF8BDE00000578-534_638x478.jpg

Odborníci zalamujú rukami..

Keď to pôjde takto ďalej, banány len tak ľahko v obchodoch nenájdete. Vykúpia ho totiž ženy, ktoré sa rozhodli radikálne stratiť svoju hmotnosť. Žlté ovocie im v tom zrejme pomáha. Minimálne vtedy, keď nejedia nič iné.

Austrálčanka, známa ako Freelee Banana Girl (Freelee banánové dievča), preferuje extrémnu vegánsku stravu. Jej zmenu jedálnička ovplyvnila medializácia príbehu Jane, ktorá svoje chúťky neupustila ani počas tehotenstva.

Zdroj: Freelee the Banana Girl

Freelee je zväčša len surové potraviny, takže sa vyhýba varenej alebo zohrievanej strave. Po tom, čo v minulosti trpela bulímiou a anorexiou, je podľa jej slov tento druh stravovania ideálny. Vraj prijíma dostatok živín, nepriberá, ale na druhej strane nie je ani unavená a neohrozuje svoje zdravie.

Jedálničiek a prípravu jedál pravidelne zverejňuje na svojom Youtube konte. Niekedy za celý deň zje len 51 banánov. K ovociu akurát tak primieša kokosový olej, ktorý je veľmi populárny. Banány je buď surové, alebo si z nich robí smoothie nápoj.

Zdroj: Freelee the Banana Girl

Banánové dievča tvrdí, že vďaka tomuto ovociu sa jej do tela dostane dostatok kalórii, a pri tom nepriberie. Zdravým životným štýlom je doslova posadnutá a venuje mu celý svoj čas. Pravidelne píše blogy, napísala už e-book (elektronická kniha zverejnená na internete) a samozrejme má vlastnú stránku na Facebooku.

Aj keď to podľa jej slov znie ideálne, dietológovia a odborníci sú skeptickí. Veď sa sami pozrite na jej tenké ruky, nohy a na brucho, ktoré občiahnete dvoma dlaňami. 

Zdroj: Freelee the Banana Girl

Zdroj: Freelee the Banana Girl

Zdroj: Freelee the Banana Girl

AUSTRÁLIA/DailyMail, zv

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti