Veľké pátranie po Miroslave (45) pokračuje: Polícia žiada verejnosť o pomoc

Polícia pátra po nezvestnej  45-ročnej Miroslave  Sojákovej
Polícia pátra po nezvestnej 45-ročnej Miroslave Sojákovej Zdroj: PZ SR

V zatopenej oblasti v lokalite Devínske jazero v sobotu spustili záchrannú akciu po tom, čo našli na ostrovčeku uprostred vodnej hladiny uväznenú skupinu 17 psov.

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnej 45-ročnej Miroslave Sojákovej, narodenej 14.3.1972, bytom Jaseňová č. 1 v Bratislave. TASR informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

"Menovaná bola dňa 5.1.2018 naposledy videná na adrese Úprkova č. 45, Bratislava v čase okolo 17.30 h, pričom v čase približne o 20.30 h komunikovala prostredníctvom SMS z neznámeho miesta. Od uvedeného času však o sebe nepodala žiadnu správu a miesto jej súčasného pohybu či pobytu nie je známe," povedala Mihalíková.

V zatopenej oblasti v lokalite Devínske jazero v sobotu predpoludním spustili záchrannú akciu po tom, čo našli na ostrovčeku uprostred vodnej hladiny uväznenú skupinu 17 psov rôznych plemien a veľkostí.

Zdroj: PZ SR

Miroslava Sojáková, ktorá je zamestankyňa bratislavskej ZOO, je vysoká 174 centimetrov, má štíhlu postavu, prešedivené vlasy po plecia a sivo-zelené oči.

Oblečené mala šedé nohavice, šedý sveter, zelenú prešívanú vesta a trekové topánky. "Akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k vypátraniu nezvestnej osoby, nám oznámte na stálej službe Obvodného oddelenia Policajného zboru Staré Mesto - západ, Bratislava 1, na telefónnom čísle 09610/31805 alebo bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení," dodala Mihalíková.BRATISLAVA/TASR
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti