Najväčší televízor či robočašník. V Las Vegas odštartoval známy veľtrh technológií

Viedli ho na súd.
Zdroj: TV Markíza

Jeden z najstarších amerických veľtrhov sa v meste kasín koná už od roku 1967.

Pozornosť fanúšikov modernej techniky je zameraná na Las Vegas. Začal sa tam najväčší svetový veľtrh elektroniky. Vystavovatelia z 57 krajín sveta priviezli do USA tisícky noviniek, ktoré výrazne ovplyvnia budúcnosť a smerovanie trhu.

Las Vegas nie je len mestom kasín, ale aj domovom najväčšej akcie svojho druhu na svete. Technologickí fajnšmekri si určite prídu na svoje.

Robotov je vo Vegas ako maku, na každom kroku stretnete malého, veľkého, detského ale aj chodiaceho s dokonalou tvárou.

Povoziť sa môžete na jednokolesovom skateboarde, alebo sa zabaviť s realistickými digitálnymi pohľadnicami.

Ak sa vám zdá váš televízor doma dostatočne veľký, tak verte, že existuje aj oveľa väčší. Na veľtrhu ukázali gigantický televízor s uhlopriečkou 146 palcov, ktorého obraz tvoria mikroledky. Výrobca ho nazval familiárne "stena", pre niektorých je to aj "obluda".

Pre milovníkov áut sú pripravené taxíky, ktoré šoférujú samy. Zatiaľ, pre istotu, aj s vodičom za volantom, keďže je to na cestách zakázané. Nechýbajú ani autá poháňané vodíkom či najnovšie elektromobily.

Jeden z najstarších amerických veľtrhov sa v meste kasín koná už od roku 1967. Práve vo Vegas predstavili v minulosti po prvý raz napríklad videoekordér, dvd disky či hernú konzolu.LAS VEGAS/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Veľtrh

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.