Ideálne mužské prirodzenie podľa žien: Má presne takéto rozmery!

shutterstock_151168823.jpg
Zdroj: Shutterstock.com

Vďaka výpovediam tisícok žien zostavili tabuľku.

Denník Huffington Post vytvoril tabuľku, z ktorej je možné vyčítať, ako veľmi sa mužský penis rozmermi blíži k ideálu žien. Na jeho veľkosti záleží predovšetkým mužom samotným, neustále sa porovnávajú so sokmi. Tabuľka vznikla vďaka tisíckam výpovedí žien, ktoré uviedli, aké rozmery má podľa nich ideálny penis.

Zdroj: Shutterstock.com

Rovnako ako tvár či postava, aj pri penise je tvar a veľkosť variabilná. Preto sú na svete muži s prirodzeniami krátkymi, dlhými, hrubými, tenkými a existuje milióny rôznych kombinácií od najmenších až po obrovské.

Grafika v Huffington Poste vytvára stredovú množinu ideálnych rozmerov. Okolo nej je potom zóna veľmi uspokojujúcich (ale nie ideálnych) rozmerov, okolo nej zase zóna uspokojivých penisov, ďalej zóna príjemných a zvyšok grafu medzi osami X a Y tvoria neuspokojivé extrémy.

Do zóny A - ideálne a najlepšie rozmery spadajú (obvod x dĺžka):

16,5 x 18,5 cm

16,5 x 19 cm

16,5 x 19,8 cm

16,5 x 20,3 cm

16,5 x 21 cm

16 x 19 cm

16 x 19,8 cm

16 x 20,3 cm

16 x 21 cm

Vedci z University of Brighton vyspovedali športovcov a pýtali sa ich na vzťahy ku kolegom. Kto je v skupine najobľúbenejší a najuznávanejší, kto je dominantný a kto sa teší najväčšej úcte. Potom im zmerali prirodzenie. Muži, ktorých druhí považovali za najobľúbenejších, najschopnejších, najmužnejších, s ktorými sa chceli najviac kamarátiť, mali najväčší pohlavný úd.

"Muži, ktorí majú väčšie penisy, sú svojimi kolegami idealizovaní a sú považovaní za mužnejších a tiež schopnejších bez ohľadu na skutočné schopnosti," tvrdí doktor Morris Roberts.USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.