Na bratislavskom parkovisku roky vyčíňa vandal, na mušku si zobral aj tehotnú ženu

Tehotná žena musí chodiť na vyšetrenia autobusom.
Zdroj: TV Markíza

Za normálnych okolností by Michaela prišla do nemocnice autom, no pre niekoho zlé úmysly sa jej cesta výrazne predĺžila.

Nových majiteľov bytov na Bakošovej ulici v Lamači nemá niekto rád. Strpčuje im život prerezávaním pneumatík. Vandal si teraz zobral na mušku mladú rodinu, ktorej pneumatiky prepichol už druhýkrát. Žena je pritom v deviatom mesiaci tehotenstva.

Michaela sa s manželom presťahovala na Bakošovu ulicu len pred mesiacom, no život im znepríjemňuje vandal, ktorý im nedá spať. Prvá oprava ich stála nemalé peniaze, vandal sa ale ozval znova.

Za normálnych okolností by Michaela prišla do nemocnice na predpôrodné vyšetrenie autom no pre niekoho zlé úmysly sa jej cesta výrazne predĺžila.

Odkázaná bola totiž na mestskú hromadnú dopravu. Termín pôrodu má pritom Michaela o týždeň. Už teraz však rieši aj to, či vôbec bude mať pojazdné auto.

Vandal ale nestrpčuje život iba mladej rodine ale aj ľuďom, ktorí chodia na návštevy. Podľa miestnych obyvateľov vyčíňa už od roku 2013, a dáva si veľký pozor, aby sa neprezradil.

Starosta bratislavskej mestskej časti Lamač Peter Šramko predpokladá, že to robí jeden človek, ktorý si takto ochraňuje svoje parkovacie miesta.

Odkazuje mu, že ak si chce miesto osvojiť, má si zaň zaplatiť. Na Bakošovu ulicu si teraz posvietia novým kamerovým systémom.


BRATISLAVA/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Vandalizmus

Dôležité udalosti