Prichytení pri čine. Zoznam extrémnych miest, kde si páry užívali sex

shutterstock_151167641.jpg
Zdroj: shuterstock.com

Nechýba ani kostol.

Niekedy si zrejme nevieme pomôcť a naše túžby sú silnejšie ako my. Aj keď sú sexuálne potreby prirodzené, niektoré akty by predsa mali zostať za dverami. Nie každého totiž poteší pohľad na milujúci sa pár v kostole, na žeriave alebo v telefónnej búdke.

Tieto páry mali smolu a pri plnení túžob na nezvyčajných miestach ich prichytili. Britský denník Mirror priniesol zoznam tých najbizarnejších miest, kde boli páry nachytané pri sexe.

Zdroj: shuterstock.com

Na diaľnici v rýchlo idúcom aute

Dopravní policajti zatkli manželov, ktorí sa rútili po diaľnici a pri tom sa venovali aj niečomu inému. „Žena sedela mužovi na kolenách a nadskakovala zo strany na stranu, on pri tom poriadne stláčal plyn a šoféroval," povedal Tor Stein Hagen, dozorca okresnej polície v Nórsku.

Na električkovej zastávke

Nahý pár prichytili nie v úplne romantickej chvíli na električkovej zastávke v britskom meste Croydon. Prevádzkovateľ ich poprosil, aby odišli, no 29-ročná žena a 17-ročný muž drzo pokračovali v činnosti ďalej. Polícia ich musela zatknúť.

V telefónnej búdke

Bolo im jedno, kto ich vidí. Orálnemu sexu sa venovala žena v telefónnej búdke okolo 40 minút. To, že ich videl každý okoloidúci im neprekážalo, zaujímali sa len o svoj „dlhý telefonát".

V kostole

Ranná omša v Taliansku priniesla viac než božie požehnanie. Veriaci počas kázne počuli zvláštne vzdychy, ktoré vychádzali zo spovednice. Tam si svoju bohoslužbu užíval opitý párik.

V banke

Francúzi sú svojim sexuálnym apetítom známi a pár si zrejme nevedel pomôcť, keď sa sami ocitli v banke. Milujúcich sa však zbadala skupinka tínedžerov z ulice, ktorí neváhali a vytiahli svoje mobily. Video sa, ako inak, objavilo aj na internete.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Na žeriave

Tak tomu sa hovorí skutočne výzva. Mladíci z Floridy za bieleho dňa vyliezli na žeriav a tam si užívali jeden druhého. Pár prichytil otec mladíka a nevyvodzoval z toho vážnejšie následky, len ich upozornil, aby boli v budúcnosti viac diskrétni.

LONDÝN/Mirror.co.uk, Redakcia Myženy

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.