Zázrak, ktorý zabíja rakovinu, si môžete vyrobiť aj doma! Tu je recept

Cvikla, mrkva, jablko
Zdroj: Internet

Potrebujete jedine cviklu, mrkvu a jablko.

Zázračný nápoj, ktorý dokáže poraziť zákernú chorobu, si môžete vyrobiť aj doma! Potrebujete jedine cviklu, mrkvu a jablko. Na účinnosť tejto vitamínovej bomby prisahá jeden muž, ktorý sa vďaka nemu vyliečil z rakoviny pľúc.

Muž menom Seto získal recept od známeho bylinkára z Číny, ktorý údajne týmto nápojom vyliečil desiatky svojich pacientov. Pil ho tri mesiace a nevynechal ani jeden deň. Zo zákernej choroby sa vyliečil a jeho zdravotný stav sa podstatne zlepšil. So svojimi pozitívnymi skúsenosťami sa chce podeliť a nápoj odporúča aj ostatným, aby porazili choroby alebo ho jednoducho pili ako prevenciu.

Zdroj: Internet

Príprava

Cviklu, mrkvu, jablko nakrájate na malé kúsky a zmixujete v odšťavovči. Dôležité je, aby ste kokteil ihneď vypili. Čím skôr to urobíte, tým lepší účinok bude mať.

Pre osviežujúcu chuť môžete pridať aj citrón. Je potrebné, aby ste ho vypili hneď ráno - teda na prázdny žalúdok, píše portál vysetrenie.zoznam.sk

Osviežujúci kokteil môžete piť dvakrát denne. Druhýkrát si ho doprajte pred 17.00 h.

Zdroj: Internet

Čo všetko vylieči?
Nápoj nemá žiadne vedľajšie účinky. Je efektívny dokonca aj pri chudnutí. Už po dvoch týždňoch by ste mali zaznamenať, že máte posilnenú imunitu. Nápoj obmedzuje rast rakovinových buniek, posilňuje pľúca, zabraňuje ochoreniu pečene, obličiek. Detoxikuje a napomáha pohybu čriev a odstraňuje zápchu. Odstraňuje problémy s akné a napomáha odstrániť bolesť svalov po fyzickej námahe.

Malý zeleninový zázrak

O tom, že cvikla je malým zázrakom, vedeli už v starovekom lekárstve. Obsahuje množstvo prospešných vitamínov a minerálov. Patrí sem meď, zinok a jód, ktoré podporujú pevnosť nechtov a vlasov, vitamín E na celkovú regeneráciu organizmu.

Táto koreňová zelenina reguluje krvný obeh, predchádza zápche, lieči ekzémy, znižuje hladinu cholesterolu, obsahuje látky s protirakovinovými účinkami. Výborná je v zimnom období, uľahčuje totiž liečbu chrípky a nádchy.

Zdroj: TV MarkízaBRATISLAVA/lp

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Cvikla

Dôležité udalosti