Krása maľovaná na nahom tele vás očarí v Bratislave

Podozrivý zo spôsobenia nehody.
Zdroj: TV Markíza

Na svoje si na tradičnej výstave prídu aj budúci manželia.

Šikovné ruky, ktoré z vás spravia nového človeka. Svet krásy, ale aj zdravia na vás znova čaká na bratislavskom výstavisku. Nové trendy, dokonalý mejkap, ale aj zdravie z prírody nájdete na veľtrhu Interbeauty. Na svoje si tam prídu nielen ženy, ale aj muži.

Netradičné výrazné líčenie, diagnostika pleti alebo rady, aký účes sa vám hodí najviac. S inšpiratívnymi nápadmi prídete domov z výstaviska Incheba. V týchto dňoch to tam hrá všetkými farbami.

„Ponúka všetkým návštevníkom možnosť využiť nielen bezplatné poradenstvo, ale aj služby vizážistov, kaderníkov, holičov, či manikérov," vysvetlila hovorkyňa výstaviska Antónia Mištaľová.

V starostlivosti o krásu už za ženami nechcú zaostávať ani muži. Rozrastá sa ponuka kozmetických výrobkov, ale aj salónov určených mužom. A dlhé brady podľa holičov, už neletia.

Celá sobota bude patriť šikovným barberom, ktorí si svoje sily zmerajú v Barber battle. Predstavia sa zruční holiči zo Slovenska a z Česka.

V rámci výstavy sa uskutočnili aj Majstrovstvá Slovenska v maľovaní na telo. Umelci dostali dokonca aj zadanie. Maľovali na tému Atlantída.

„Súťaží sa v troch kategóriách. Je to v tom, ako maľujú, je to hubka a štetec. Druhá je airbrush a tretia je nová a to je junior. Čiže dali sme možnosť aj tým mladým na školách," povedala prezidentka Slovenskej asociácie bodypainterov Marta Gejdošová.

„Atlantída je vlastne nejaká krása, ktorá sa stratila. Takže spredu mám tu historickú časť, zo zadu je to taká akoby tragédia," opísala svoj poňatie zadania súťažiaca.

Veľkú časť návštevníkov tvorili budúci manželia alebo rodičia. Dokonalý deň D si tu zorganizujete od šiat až po výzdobu stolov.

Pripravení sú aj odborníci na osobné konzultácie z rôznych oblastí na témy gynekológie, pôrodníctva či psychológie.


BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.