Vzťah so svokrou: V jednom súboji nikdy nevyhrá

Ilustračná snímka.
Zdroj: Gladskikh Tatiana/shutterstock.com

Syn a manžel v jednej osobe sa musí vždy prikloniť na jednu stranu.

Hovorí sa, že je najlepšie, ak vaša svokra býva 50 kilometrov od nevesty alebo zaťa. Najnovšie prieskumy ukazujú, že pradávne problémy so svokrami pretrvávajú dodnes.

Až štyri z desiatich žien s nimi má problémy, pričom jedna z týchto desiatich napokon so svokrou prestane úplne komunikovať. Polovica sa s partnerom pravidelne o jeho matke dohaduje, či dokonca háda.

Najčastejšie nás vraj vytáča na svokrách ich reptanie a staranie sa do všetkého. Veď ony už vedia o živote viac a tak nám rady hovoria do toho nášho - ako nakladáme s financiami, ako udržiavame svoju domácnosť, aký máme vkus na módu a v neposlednom rade nás najviac do vývrtky dostáva fakt, že sa nám starajú do výchovy a starostlivosti o naše deti.

Mužov svokry vytáčajú tiež, však vedia sa od problémov lepšie odosobniť.

Lektorka Katarína Runa v Teleráne prezradila pár rád, ako môžu obe dôležité dámy v živote ich muža dobre vychádzať. Napríklad, že syn a manžel v jednej osobe sa musí vždy prikloniť na jednu stranu.

Potvrdila aj pravidlo, že muž si vyberá partnerku na základe vzoru maminky. "Platí to aj o ženách. Vraj si každá zoberie svojho otca," vysvetlila Runa.

A čo chcú maminky pre svoje dcéry? Vysvetlenie nájdete na videu.


BRATISLAVA/Teleráno, zg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.