V areáli bývalého družstva v Hurbanove našli mŕtvu ženu. Jej druh prišiel s niekoľkými verziami

Stolička so stopami krvi.
Zdroj: TV Markíza

Presná príčina smrti nebohej ženy bude známa až po vykonaní súdnej pitvy. Polícia prípad vyšetruje ako prečin usmrtenia.

Družku vraj zabil, zabalil do koberca a potom hodil do žumpy. Bratislavčan Ľudovít (66), ktorý žil posledné roky v Hurbanove, takto opísal polícií, čo sa u nich v unimobunke stalo. Nie je to ale pravda.

V areáli bývalého družstva to už na prvý pohľad nevyzerá ako dobré miesto na bývanie. Ľudovít a 52-ročná Ingrid zrejme nemali na výber.„Dvaja tam bývali - chlap a žena. Tu sa zvykli motať. Sem chodili sem-tam na vodu, lebo viete, tam voda nie je. Raz som ich tu  stretol, keď čapovali vodu a vtedy hovorili, že ale dva roky tu bývajú," povedal nám sused.

Ľudovít a Ingrid žili v skromných podmienkach v unimobunke. Momentálne je prázdna. Zostali tu však stopy krvi. Tie si policajti všimli ako prvé. Na miesto prišli kvôli Ľudovítovi. Práve on vo štvrtok (22. 2.) na polícii nahlásil, že jeho družka sa stratila.

Podľa slov nitrianskej krajskej hovorkyne Renáty Čuhákovej policajti urobili viacero previerok možného pohybu nezvestnej ženy.

Zdroj: TV Markíza

Keď sa im ju nedarilo nájsť, na muža pritlačili a ten sa rozrozprával. Podľa našich informácii najskôr povedal, že sa s družkou pohádali a udrel ju. Keď spadla na zem, zabalil ju do koberca a hodil do žumpy.

Počas odčerpávania žumpy im ale oznámil, že to bolo inak. Jej telo vraj odniesol na neďaleké pole. „Dnes pokračovali komárňanskí kriminalisti v pátraní a podarilo sa im nájsť telo nezvestnej ženy v areáli bývalého družstva v Hurbanove," konštatovala hovorkyňa.

Nebolo na žiadnom z miest, o ktorých predtým hovoril. Privolaný lekár už len skonštatoval smrť a zároveň nevylúčil cudzie zavinenie.

Presná príčina smrti nebohej ženy bude známa až po vykonaní súdnej pitvy. Polícia prípad vyšetruje ako prečin usmrtenia.

Kým policajti a lekári zistia, či išlo o vraždu alebo nie, podozrivý druh zostane v cele policajného zaistenia.


HURBANOVO/TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti