Vyznajte sa na mape mužského tela i so zaviazanými očami

Muž a žena so zaviazaným očami - ilustračná snímka
Zdroj: shuterstock.com

Pár rád ako správne dráždiť muža.

Neviete ako na neho? Vyznajte sa na mape mužského tela i so zaviazanými očami. Bude si vás navždy pamätať. Prečítajte si pár rád, ako vášho muža priviesť k slasti

Oči

Každé zvodné divadlo v mužskom mozgu zaktivuje oblasť, ktorá riadi sexuálne pudy. Preto striptízom alebo zvodným tancom muža vydráždite rýchlejšie a silnejšie než dotykmi alebo slovami. Pri milostnej predohre mu doprajte pastvu pre oči a pri prenikaní ho zblízka hypnotizujte. Nie ste si istá, či sa mu to páči? Všímajte si jeho zreničky, ktoré sa pri vzrušení roztiahnu.

Nos

Pri vzrušení sa mu nos prekrví, a pretože je nabitý nervovými zakončeniami, reaguje veľmi citlivo na dotyky. Prechádzajte mu perami po hrane nosa alebo sa k nemu skloňte a riasami ho pošteklíte na špičke nosa. 

Zdroj: shuterstock.com

Zaujímavosť - vrcholne roztúženého muža spoznáte podľa toho, že dýcha ústami. V stave milostnej pohotovosti sa mu totiž zdurí nosová sliznica, a tak sa mu ťažko nasáva vzduch.

Srdce

Keď sa muž ženie za orgazmom, bije mu srdce čoraz rýchlejšie. Príroda mu velí, aby sa čo najrýchlejšie dostal do varu a bleskovo dosiahol orgazmus. Vy ale možno túžite po dlhšom a pomalšom tlení, a preto mu nedovoľte, aby nabral pretekárske tempo.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu

Keď každých pár minút zmeníte polohu, mužné srdce bude búchať pomalšie a zabrzdený rýchlik si potom užije oveľa silnejší a dlhší orgazmus. Kým v pokoji mu srdce bije šesťdesiatkrát až deväťdesiatkrát za minútu, pri vyvrcholení zrýchli na sto osemdesiat až dvesto úderov. Za desať až pätnásť minút sa vráti do normálneho tempa.

Stehná

Keď sa muž vzruší, celý rozkrok je razom citlivejší a zo všetkého najviac vnútorná strana stehien, kde má tenšiu kožu. Pred milovaním preto zasypte celú oblasť bozkami alebo ho šteklite končekami vlasov. Po vyvrcholení do nich môže dokonca dostať kŕč, takže mu ako bodku na záver urobte masáž stehien.

Adrenalínové žľazy

Keď sa váš partner pustí do erotického zápolenia, do krvi sa mu uvoľní obria dávka hormónu adrenalínu, ktorý zrýchľuje dych, zvyšuje tlak a rozširuje pľúca. V tú chvíľu si pripadá neodolateľný, lomcuje ním energia a opúšťajú ho zábrany. Nečudujte sa, keď zrazu začne hovoriť ako kočiš alebo vám uprostred vášnivej akcie tľapne po zadku. Pokojne mu to odplaťte rovnakou mincou.

Brucho

Prečo ho pri pohľade na sexy ženu šteklí v bruchu akoby mu v žalúdku poletovali motýle? Za všetko môžu cievy v žalúdku, ktoré sa pri vzrušení stiahnu a vypudia krv smerom k penisu. Aby ste slastné svrbenie zosilneli, putujte mu špičkou jazyka od podbruška k pupku a potom zase späť.

Hruď

Vo víre vášne sa mu krv nahrnie zo svalov do podkožia, takže mu hruď sála ako žeravé kachle a pokožka je citlivejšia. Súčasne mu stvrdnú aj bradavky. Keď ich začnete ohľaduplne sať, bude zažívať slastné blaho.

Zdroj: shuterstock.com


BRATISLAVA/redakcia myzeny

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.