Manželka šéfa protikorupčnej jednotky spravuje podnik, ktorý násilne prebrala mafia

Podnik Fatima.
Podnik Fatima. Zdroj: TV Markíza

Pôvodného majiteľa baru v Trenčíne prinútili nebezpeční muži okolo Petra Čongrádyho aby ho prepísal na nich.

Zvláštne prepojenia! Manželka šéfa protikorupčnej jednotky spravuje podnik, ktorý v minulosti násilne prebrali mafiáni.

Pôvodného majiteľa baru v Trenčíne prinútili nebezpeční muži okolo Petra Čongrádyho aby ho prepísal na nich. Za pravdu mu dal aj súd.

Manželka policajného funkcionára tvrdí, že o žiadnej súdnej ťarche a mafiánskej minulosti podniku nevie a dozvedela sa to až od nás.

Nočný bar Fatima je známy aj tým, že jeho pôvodný majiteľ ho v roku 2002 pod nátlakom prepísal na inú osobu. Za pravdu mu dal aj, zatiaľ neprávoplatne, okresný súd. Bar strieda majiteľov a chátra.

Začiatkom týždňa sme odvysielali, že posledným majiteľom je spoločnosť BATA a.s., kde je predsedníčkou predstavenstva Mária Krajmerová, manželka šéfa protikorupčnej jednotky NAKA. Pôvodných vlastníkov to prekvapilo.

„Aj keď je to náš majetok, presúval sa z jedného bieleho koňa na druhého. Naposledy sa nám vyhrážali v roku 2014, kedy pred našim domom brutálne napadli manžela a vyhrážali sa aj úmrtím našej dcéry. Preto sme už nikdy nemali dôveru v políciu," uviedla pôvodná majiteľka.

A pokračovala. „Po odvysielaní reportáže v TV Markíza sme ostali vo veľkom šoku, lebo sme sa dozvedeli, že majiteľkou je pani Krajmerová."

Oslovili sme aj tú, ako zareagovala, to sa už dozviete v reportáži


TRENČÍN/TV Markíza

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Fatima

Dôležité udalosti