Vzťah s ex: Nie je to šliapnutie vedľa

Muž a dve ženy - ilustračná snímka
Zdroj: shuterstock.com

Všetko si musíte dobre premyslieť a naplánovať.

Michal Kopecký je autorom bestsellerov Príťažlivosť a Ako ju získať. Zároveň je zakladateľom blogu o mužoch, ženách a vzťahoch, kde pomáha chlapom stať sa schopnejšími a príťažlivejšími a prináša tak ženám lepšie zážitky s nimi.

Verí, že keď budú chlapi makať v prvom rade na sebe, na svojom sebavedomí, hodnote, charizme a komunikácii, budú priťahovať ženy úplne prirodzene a nebudú ich musieť naháňať, nasilu baliť a skúšať na ne rôzne naučené triky a finty „pickuperov".

V Teleráne sa priznal, že jeho hlavným zámerom je pomôcť mužom a z chlapcov sa snaží urobiť chlapov. "Nerobím z nich alfasamcov, ktorí chodia po ulici a balia ženy na jeden raz. Jednoducho mužov, ktorí by boli vhodní aj do vzťahu. Jednoducho povedané, ako zbaliť ženu nie na jednu noc, ale na celý život," opísal svoju prácu.

Tvrdí, že muži by mali mať všetko v živote vyrovnané - osobný život, rodinu, priateľov i vzťahy. Až potom sa môže chlap zoznamovať. Podľa Kopeckého netreba podriadiť baleniu celý svoj život.

Zdroj: Antonio Guillem/shutterstock.com

To, či je dobré mať opäť vzťah s expartnerom je vraj individuálna záležitosť. "Keď som bol mladší, bol som zástanca jednoznačného nie. Veď, čo sa už raz pokazí, netreba opravovať a kúpiť nové. Teraz, si myslím, že určite to stojí za to, ak sú obaja ochotní na sebe zapracovať. Neskákať do vzťahu, aby to nefungovalo, ale zlepšiť sa, pochopiť aké chyby robili a zmeniť isté veci vo vzťahu a potom to skúsiť znova," konštatoval autor bestsellerov.

Treba začať od seba a musíte si priznať chyby. Treba sa od ženy, ku ktorej sa chcete vrátiť, odosobniť sa a dať si pauzu, ale aj jej dať priestor, aby na vás myslela.

"Aby on začal myslieť trochu inak a začal sa sústrediť na seba vo svojom živote. A vtedy zistia, či si chýbajú a popri tom spoznať  nové možnosti. Mnohí muži, ktorí skončia vo vzťahu po mnohých rokoch, nemajú sociálne zručnosti ako sa zoznámiť alebo komunikovať. A toto im častokrát chýba," povedal Kopecký. 

Ako zaujať ženu v bežnej životnej situácii, napr. pri vyberaní zeleniny v obchode, aby to nevyzeralo ako "balenie"? Odpoveď sa dozviete vo videu.


BRATISLAVA/zg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.