Domáce

Policajný zásah po všetkých Prima bankách na Slovensku. Anonym nahlásil bombu

Bomba
Zdroj: shuterstock.com

Prehľadávajú všetky pobočky.

Policajti v Banskobystrickom kraji prehľadávajú všetky pobočky Prima banky. Neznámy páchateľ totiž ráno zavolal na políciu a oznámil, že v banke je bomba. Keďže však nekonkretizoval miesto, policajti museli vykonať opatrenia vo všetkých jej 15 pobočkách.

Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Vašková, pobočky evakuovali a vo všetkých sú teraz pyrotechnici i špeciálne vycvičené služobné psy a priestory prehľadávajú.

Na Obchodnej ulici v Bratislave nepremávajú električky. Na pokyn polície musel na ulici Dopravný podnik Bratislava odstaviť električkovú dopravu, lebo v banke nahlásili nástražný výbušný systém, informuje hovorkyňa Dopravného podniku Bratislava Adriana Volfová.

Ulica je uzavretá a všetky električky premávajú po odklonenej trase. Električky č. 2 a 8 na Floriánskom námestí nasmerujú na Špitálsku ulicu, otočia sa cez tunel a Jesenského ulici a smerom späť jazdia opäť cez Špitálsku ulicu. Linka č. 5 premáva obojsmerne cez Špitálsku ulicu a Námestie SNP. Obmedzenie by malo trvať približne do 10:30.
BRATISLAVA, BANSKÁ BYSTRICA/SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.