Je toto Miss Polície SR? Krásna žena zákona vie všetkých upratať rad radom!

Je toto Miss Polície SR?
Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky

Policajtka Lenka spôsobila na sociálnej sieti poriadny rozruch.

Poslaním Polície Slovenskej republiky je pomáhať a chrániť jej občanov. Prostredníctvom facebookovskej stránky chcú členovia policajného zboru priblížiť ich každodennú prácu.

Hoci denne sú svedkami tragických momentov, našťastie sa aj pri ich náplni práce vždy nájdu aj tie svetlejšie. Jedným z nich je futbalový zápas medzi Trnavou a Slovanom, ktorý sa konal uplynulý víkend v Trnave. Poriadok zabezpečovali aj policajti z Pohotovostnej motorizovanej jednotky.

"Nechýbala ani naša sympatická kolegyňa, ktorá by sa však určite voči nepoučiteľným chuligánom nesprávala sympaticky," napísala Polícia SR na Facebooku.

Fotky policajtky Lenky vyvolali na sociálnej sieti poriadny rozruch. "Raz som ju zbadal po riešení dopravnej nehody na Zavarskej a odvtedy jazdím po Trnave cielene 90... A nie a nie na ňu natrafiť," napísal jeden používateľ, ktorého komentár je spomedzi všetkých najlajkovanejší. "To bude asi tým, že si ženatý," dostal jasnú odpoveď.

"Najkrajšia policajtka, akú som kedy videla," napísala Nela. "Kam sa na ňu hrabú akože missky! Ona by sa mala prihlásiť do súťaže krásy," je jedným z ďalších komentárov.

Väčšina je pozitívnych, nájdu sa ale aj také, ktoré tento príspevok príliš nepochvaľujú. "Fotky sú naozaj pekné a aj príslušníčka PMJ je veľmi sympatická, avšak myslíte si, že toto je vhodná forma prezentovania práce príslušníkov PZ SR?," napísala Mária. Reagovala Zuzana, ktorá policajtku Lenku osobne pozná niekoľko rokov. "Svoje miesto v PZ má oprávnene a zaslúžene! Slečna vie vzbudiť toľko rešpektu, že by ste sa divili! Tá uprace všetkých rad radom!" napísala.

Čo myslíte, mohla by policajtka Lenka získať titul Miss Polície SR? Hlasujte v ankete pod príspevkom s fotkami.

Zdroj: Facebook/policiaslovakia

BRATISLAVA/markiza.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.