Z manžela Chrisa je teraz manželka Christyna

Christyna Appleton s manželkou Marion
Christyna Appleton s manželkou Marion Zdroj: Profimedia.sk

Žena sa až niekoľko rokov po svadbe dozvedela, že jej muž má vážny problém.

Keď si Marion (50) brala za svojho manžela amerického námorníka Christophera (45), netušila, že o sedem rokov neskôr sa z neho stane žena Christyna Appleton.

Dnes už veterán Chris mal jedno veľké tajomstvo. Od detstva sa cítil vo svojom tele zle, ale bál sa niekomu zveriť. Pravda paradoxne vyšla najavo až po rokoch manželstva, uviedla agentúra Profimedia.

Marion mu našla vo veciach ženskú spodnú bielizeň a obvinila ho z nevery. Musel ísť s pravdou von. O to väčší šok mala jeho žena, keď jej prezradil, že tie veci sú jeho a rád si ich oblieka. Cíti sa byť ženou.

Zdroj: Profimedia.sk

Väčšina žien by zrejme zdupkala a požiadala o rozvod. Marion svojho muža prekvapivo podporila a stojí pri ňom aj teraz, keď podstupuje hormonálnu premenu pohlavia.

V tínedžerskom veku to mal Chris veľmi ťažké. Chlapci v škole ho nazývali rôznymi urážlivými prezývkami, napríklad rozprávkový chlapec, „padavka" alebo „teploš". Aj kvôli tomu sa prihlásil k námorníctvu a začal pracovať na svojom tele, aby bol mužnejší. Cítil sa však stále horšie. Dnes je ale všetko inak.

USA/jh

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.