Typy žien, ktoré muži na druhé rande nepozvú. Našli ste sa tam?

Ilustračná snímka
Zdroj: Shutterstock.com

A netýka sa to len prejavu na verejnosti.

Možno ste sa aj vy ocitli v situácii, že prvé rande podľa vás dopadlo na výbornú, ale na druhé pozvánka akosi nechodí. Kde sa stala chyba? Prezradíme vám šesť možností, prečo sa to mohlo stať.

Ako kráľovná

Aká to je vlastne žena? Na všetko reaguje veľmi dramaticky, až dokonca hystericky. Budete možno tvrdriť, že dramatické situácie neznášate, ale pravdou je, že sa v takýchto situáciách cítite ako ryba vo vode. A to nie je vlastnosť, z ktorej by muži šaleli. Ak máte potrebu neustále niečo riešiť, dohadovať sa a veci zveličovať, pán božský zaradí rýchlo spiatočku.

Máte pocit, že si vás nikto neváži

Niektoré ženy majú pocit, že ak im ostatní neustále neďakujú za to, čo pre nich robia a aké sú, tak si ich jednoducho nevážia. Inými slovami povedané, potrebujú neustále lichôtky a komplimenty, inak vás osočia, že ich nemáte dostatočne radi. Muži veľmi rýchlo spoznajú, či patríte medzi tieto typy žien, a ak áno, vezmú nohy na plecia.

Ste iná ako ostatné

Rovnako, ako táto veta neplatí u mužov, tak neplatí ani u žien. Možno máte pocit, že tým zobudíte u mužoch ešte väčší záujem a predstavu, že ste niečo, čo ešte nezažili. Ak je to pravda, nebojte sa, muž to spozná. Netreba ho na to upozorňovať.

Ženy, ktoré sa rady oddeľujú od vlastného pohlavia, môžu byť tak trochu šialené. A čo si budeme nahovárať, táto veta je už trochu klišé. Alebo ju mužom veríte?

Kamarátky nie, kamaráti áno

Ženy typu "s babami som si nikdy veľmi nerozumela, bavila som sa skôr s chalanmi" môžu byť veľký problém. Na jednej strane to síce chápeme, dievčatá si dokážu občas pekne piť krv, na druhej strane to však znamená, že v ich živote nemusí hrať hlavnú úlohu iba jeden muž, ale hneď niekoľko.

Nemajú záujem o kamarátky, ale kamarátom dávajú zelenú. A to sa ostatným mužom nemusí veľmi páčiť. Ruku na srdce, určite by ste neboli nadšená, keby váš vyvolený nemal ani jedného kamaráta, ale za to jednu báječnú kamošku na každom prste.

Ste ako princezná

Povedzme si na rovinu - každá žena si zaslúži, aby sa o ňu muž staral ako o princeznú. Muži však rýchlo utekajú od žien, ktoré sa samé o seba nevedia v žiadnej situácii postarať a potrebujú ich starostlivosť 24 hodín denne. Chcú síce vedľa seba nežné krásky, ktoré môžu ochrániť pred celým svetom, ale zároveň ich priťahujú tiež ženy, ktoré sú nezávislé a dokážu si poradiť.

Citová vydieračka

Je vám blízka veta - keby si ma mal rád, tak to pre mňa urobíš! Ak áno, tak okamžite s ňou prestaňte. Vzťahy by nemali byť nejakou skúškou toho druhého a rozhodne by nemali dospieť do citového vydierania. Ak o vás muž skutočne stojí, znesie vám modré z neba bez akéhokoľvek nátlaku. Nemusí pre vás však robiť úplne všetko, čo si zamaniete, píše portál prozeny.blesk.cz.

BRATISLAVA/zg

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti