Spor o byt v Tatrách: Mojsejovi a Kabrheľovi sa rozhodnutie súdu nepáčilo

Braňo Mojsej prichádza na súd.
Zdroj: TV Markíza

Braňovi Mojsejovi apartmán v Tatrách veľa šťastia nepriniesol. Minimálne trikrát sa ho niekto pokúsil podpáliť.

Na Košickom súde proti sebe stáli súčasný a bývalý manžel známej podnikateľky Nory Kabrheľovej predtým Mojsejovej. Muži jej života sa sporia o luxusný apartmán vo Vysokých Tatrách.

Kameňom úrazu je byt v Tatranskej Lomnici. Kúpila ho síce Nora, no v roku 2009 ho previedla na svojho vtedajšieho manžela Braňa Mojseja a ten ho neskôr, keď bola vo väzení prepísal na syna.

Apartmán si však od roku 2011 nárokuje František Kabrheľ, Norin súčasný manžel. V tom čase totiž boli s Norou na nože. Vraj mu dlžila peniaze.

Telenovela však pokračovala. Nora súd o požičané peniaze prehrala, hrozilo jej väzenie. A tak sa nepriatelia udobrili. Spory i trestné stíhanie vyriešili nečakanou svadbou.

Súd vo štvrtok rozhodol, že darovacia zmluva medzi Norou Kabrheľovou a Braňom Mojsejom je neplatná. Byt však naďalej ostáva majetkom Braňovho syna. Súd totiž neriešil vlastnícke pomery. Obaja aktéri sporu odchádzali z pojednávacej miestnosti rozčarovaní.

Braňovi Mojsejovi však apartmán v Tatrách veľa šťastia nepriniesol. Minimálne trikrát sa ho niekto pokúsil podpáliť.KOŠICE/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Nora Kabrheľová

Dôležité udalosti