Tieto tri polohy zvyšujú mužské ego

sex
Zdroj: Shutterstock.com

Ani by ste neuverili, že ich pozná ľudstvo od nepamäti.

Nielen muži, ale hlavne ženy, milujú predohry. A ich obľúbenou sexuálnou polohou je tzv. misionárska poloha. A dôvod? Vraj pri tejto polohe vždy obe strany dosiahnu vyvrcholenie.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu.

Zatiaľ čo muži milujú sex v každom slova zmysle, existujú veci, ktorá ich odkážu vzrušiť viac ako si dokážete predstaviť. A tým sa zvyšuje ich ego.

1. Sex v sprche

Vraj každý muž hľadá zámienku ako môže vidieť mokré ženské telo. A to aj vtedy, keď sa ho nemôže dotknúť. Pozvite si teda svoju polovičku do sprchy či vane a nech sa na vás díva. Vodou zo sprchy si masírujte pokožku a možno mu dovoľte po čase, aby sa vás dotýkal. Ak máte zrkadlo v kúpeľni, neváhajte sa pred neho postaviť. Posilní ho to a bude sa skvelo cítiť.

2. Orálny sex

Aj keď to nie je práve póza v pravom slova zmysle, ale má tiež svoje miesto pri milovaní. Keď oň žena prejaví záujem, muži sú v siedmom nebi. On popustí uzdu fantázii a vám to neprekáža, týmto aktom mu poriadne zdvihnete ego. A budete pre neho neodolateľná!

3. Rozšírený misionár

Misionárska poloha je stará ako ľudstvo samé. A hoci existuje veľa variácií na základnú polohu, vždy vraj podľa vedcov vyvoláva poriadne vzrušenie. Stačí, keď si „klasiku" trošku spríjemníte niečím novým. Napríklad zmenou polohy nôh partnerky. A pridáte k tomu pohľad z očí do očí, vzdychy a „zázrak" je na svete. Nevyrovná sa žiadnym slovám.

BRATISLAVA/myzeny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.