Sex za peniaze: Mužov na ňom láka viacero vecí

Ilustračná snímka.
Zdroj: shutterstock.com/ Photographee.eu

Mnoho z nich si stálu partnerku nehľadá, ale sexu na jednu noc sa nebráni.

Niektorí muži si radi zaplatia za erotické služby. Štatistiky ukázali, že v Spojených štátoch amerických ich využíva 15 percent, v Anglicku desať a u nás, resp. v Česku, šesť percent mužskej populácie.

Prečo to robia a čo vidia muži na takýchto ženách? Určite vás zaujíma odpoveď na otázku, prečo ich láka využívanie platených sexuálnych služieb. Odpovede sú jednoduchšie, než by ste čakali.

Vyhľadávajú vášnivý sex

Veľa párov postupom času bojuje s tým, že nemá sex tak často, ako predtým. A dokonca nie je taký vášnivý, ako na začiatku vzťahu. Možno preto je toto jeden z dôvodov, prečo muži vyhľadávajú sex za peniaze. 

TIP: Neverníci majú novú výhovorku: Vraj za to môže DNA

Pre mužov, ktorí momentálne nemajú stálu partnerku a sú naklonení vášnivejšiemu milovaniu, je návšteva takejto dámy jednoduchšia. Zaručuje im totiž presne taký zážitok, aký očakávajú. Je ľahšie ísť na istotu, než zbaliť ženu v bare a dúfať, že všetko pôjde podľa jeho predstáv.

Chcú mať záležitosti pod kontrolou

Na priania partneriek muži väčšinou v sexe ustupujú. A to aj na úkor svojich požiadaviek. Vedia, že ich žena nemá rada isté polohy a praktiky, tak ich jednoducho s ňou nerobí, aj keď oni ich obľubujú. Nejeden muž potom vyhľadáva niekoho, s kým môže praktizovať čokoľvek a kedykoľvek. A to je pre nich jednoducho lákavé.

Plnia si tajné priania

Toto je jeden z najčastejších dôvodov, prečo muži navštevujú erotické podniky. Je to jednoduché. Doma sa hanbia povedať, že by radi vyskúšali niečo nové alebo majú dojem, že by sa partnerky urazili. 

TIP: Aké sú prostitútky na privátoch? Väčšinou obyčajné dievčatá, dokonca aj s červeným diplomom

A tak si najtajnejšie fantázie chodia plniť na miesta, kde sa im nikto za ich túžby nevysmeje a ani ich neodmietne. Je to celkom pochopiteľné - každý má rád niečo iné. Keď to holt muži doma nedostanú, tak...

Najrýchlejšia cesta k sexu

Je to jednoduché. Prídete, vyberiete si ženu podľa predstáv, zaplatíte za vybrané služby a odchádzate spokojný. Doma občas ženu bolí hlava, má svoje dni alebo nemá náladu a muž čaká a čaká. Tu čakať nemusí. Keď dostane chuť na sex, nie je nič jednoduchšie, než zájsť za prostitútkou.

Len žiadne komplikácie

Mnoho mužov stálu partnerku nehľadá, ale sexu na jednu noc sa nebráni. Podľa nich je oveľa jednoduchšie zájsť do nočného klubu, než sa zaoberať tým, že im po noci na jednu noc s neznámou slečnou z baru stále zvoní telefón a ona sa dožaduje ďalšej schôdzky.

Tým, že muž využije služby prostitútky, nerieši, či niekoho náhodou urazil alebo mu spôsobil citovú ujmu. Jednoducho iba zaplatí a odchádza s čistou hlavou, píše bety.cz.

BRATISLAVA/zg

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti