Na tvár si nakresila rovnaké znamienko, aké má jej syn. Chcela, aby sa cítil ako normálne dieťa

Mamička Carolina so synom Enzom.
Zdroj: Instagram/Carolgiraldelli

Carolina Giraldelli si sľúbila, že bude vždy robiť všetko preto, aby nemal pocit, že ho niečo odlišuje od ostatných.

Brazílsky chlapček Enzo Cestari sa narodil minulý rok v marci s obrovským materským znamienkom tiahnucim sa od čela, cez nos až po líce, zakrývajúc takmer celú jeho tvár. Jeho matka Carolina Giraldelli (26) si sľúbila, že bude vždy robiť všetko preto, aby nemal pocit, že ho niečo odlišuje od ostatných.

Požiadala preto profesionálnu maskérku, aby jej na tvár nakreslila identickú repliku znamienka, ako oslavu jeho jedinečnosti. S takto pokreslenou tvárou strávila deň aj v práci, aby lepšie porozumela predsudkom, ktorým môže Enzo čeliť.

„Niekedy to bolo ťažké vidieť a cítiť pohľady ľútosti, strachu či znechutenia, ktoré nám venovali ľudia na ulici. No hoci to nie je jednoduché, s manželom sa snažíme fungovať tak, aby nikdy nemal pocit, že s ním niečo nie je v poriadku," citoval Carolinu Mail Online.

Ako sama uviedla, cítila sa ako najkrajšia žena na svete, keď bolo jej znamienko dokončené.

„Keď som sa mu ukázala, Enzo bol celý bez seba. Videl moje znamienko, hoci tomu určite celkom nerozumel. Odfotili sme sa, spravili sme množstvo snímok. Potom som odišla do práce. Niekoľko ľudí sa na mňa zvláštne pozrelo, no netrápilo ma to. Bola som najpyšnejšia mama na svete," dodala Carolina.

BRAZÍLIA/pg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.