V hre je magická suma! Milionárom sa môžete stať, aj keď neuhádnete všetky čísla

V hre je 90 miliónov eur.
Zdroj: TV Markíza

Z 90 miliónov sa však zatiaľ na Slovensku nikto netešil.

V zbernom stánku v bratislavskom Ružinove predavačka zo skúseností očakáva v piatok dvojnásobný nápor.

Odolať vidine rozprávkového bohatstva s drobnými v ruke dokáže len málokto. Z 90 miliónov sa však zatiaľ na Slovensku nikto netešil. Naposledy túto astronomickú sumu vyhral šťastlivec z Fínska, ešte začiatkom tohto roka.

„Doteraz najvyššou dosiahnutou výhrou v lotérii Eurojackpot na Slovensku bola výhra v druhom poradí vo výške 1,4 milióna eur. Všeobecne však najvyššia jackpotová výhra na Slovensku padla v januári roku 2009 v hre LOTO vo výške 11 miliónov eur," uviedol hovorca Tiposu Rastislav Čépe.

Minúť 90 miliónov môže byť pre niekoho poriadna fuška. Tak napríklad na bratislavskej Kolibe by ste si za takúto sumu kúpili 200 luxusných apartmánov.

Pre niekoho sú však desiatky miliónov iba bežnou čiastkou na účte. Tak napríklad legendárny boxer Mike Tyson priznal, že rozflákal pol miliardy dolárov. Všetko na rozvody, drahé šperky, luxusný vozový park či záľuba v divokých šelmách. V čase svojej najväčšej slávy rozhadzoval peniaze na každom kroku a zakrátko skončil v mínuse.

To, čo je pre superboháčov bežnou položkou, je pre bežných ľudí nepredstaviteľnou sumou. Milionárom sa pri tom môžete stať, aj keď neuhádnete všetky čísla. Aj pri jednej chybe sa totiž ešte stále hrá o sumu blížiacu sa k 10 miliónom.

O magickej sume 90 miliónov sa rozhodne už v piatok večer o 20.00 h vo fínskych Helsinkách. Šťastných čísel je sedem a tipovať ich budú Európania zo 17 krajín.

Pozrite si reportáž redaktora TV Markíza Mareka Gudiaka:


BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Jackpot

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.