Chcete sa s ním rozísť? Možno vám týchto päť otázok pomôže rozhodnúť sa

Ilustračná snímka.
Zdroj: CandyBox Images/shutterstock.com

Nikdy nezabudnite na deti, aj ich sa vaše rozhodnutie týka.

Je žiarlivý, robí vám scény alebo dokonca kontroluje mobil? Je najvyšší čas, aby ste ho pustili k vode. Možno vám našich päť otázok uľahčí rozhodnutie ako vo vzťahu ďalej. 

Milujete ho?

Ak by sme ste sa zamysleli nad kľúčovou otázkou vzťahu, tak je to práve táto. Pouvažuje v pokoji a sama si odpovedzte. Nie je vôbec výnimočné, že niektoré páry spolu zostávajú iba zo zvyku a to nie je vôbec dobré. Láska je najdôležitejšia časť akéhokoľvek vzťahu. A pokiaľ to k tomu druhému tak necítite, váš vzťah začne byť prázdny a bez harmónie.

Môžete sa na neho spoľahnúť?

Iste nám dáte za pravdu, že na začiatku každého vzťahu pôsobí väčšina mužov spoľahlivým dojmom. Zniesli by vám aj modré z neba, na rande vždy prídu včas a kedykoľvek sa môžete na nich spoľahnúť.

TIP: Päť spôsobov, ako sa rýchlo dostať z rozchodu

Žiaľ, postupom času sa tieto vlastnosti akosi vytrácajú. Je teda namieste, aby ste si uvedomili, ako je na tom po čase vaša polovička.

Tešíte sa na neho?

Nie ste spolu iba pár hodín a už sa neviete dočkať, kedy ho uvidíte? Je to určite dobré znamenie a dá sa z neho usúdiť, že je medzi vami ešte stále veľa citov. I keď sa hádate alebo prežívate krízu, tešenie sa na príchod partnera je prejavom toho, že sa milujete a dokážete si odpustiť. V opačnom prípade je to ďalší dôvod na rozchod.

Aký má vzťah k deťom?

Nikdy nezabudnite na deti, keď uvažujete nad prípadným rozchodom. Aj ich sa vaše rozhodnutie týka. Bolo by od vás sebecké, ak by ste tento fakt prehliadali. Rozmýšľajte aj nad tým, či im tento váš krok neublíži a ako ho budú vnímať. Neradíme vám ostávať s partnerom iba kvôli deťom, ale na druhej strane sa však môžete zamyslieť, či mu nedáte ešte jednu šancu.

Ako sa k vám správa?

Toto je jeden z dôležitých faktorov vo vzťahu, ktorý musíte zobrať do úvahy. Ste pre neho jediná? Nie je sukničkár? Uznáva rovnaké hodnoty ako vy? Trávi s vami dostatok voľného času? Skúste nájsť odpovede na tieto otázky, čo možno nebude ľahké. Ak sa vám to podarí, možno získate jasnejšiu dpoveď na to, či s ním chcete ostať alebo nie, píše doma.nova.cz.

BRATISLAVA/zg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.