Šéfka regionálnej pobočky SPF skončila za mrežami, vraj sa pobila s druhou ženou

Ilustračná snímka.
Zdroj: TV Markíza

Na dvore sa jej vraj vyhrážala.

Pracuje so zákonmi, no zrejme sa nimi neriadi! Šéfku pozemkového fondu odboru vo Zvolene zadržali policajti. Deň strávila v policajnej cele, obvinili ju aj z nebezpečného vyhrážania sa.

Riaditeľka Regionálneho odboru Slovenského pozemkového fondu Adriana Hlavatá mala spôsobiť incident ešte v pondelok (11. 6.) večer. Podľa našich informácii mala vojsť do dvora rodinného domu a fyzicky zaútočiť na ženu, ktorá v dome býva.

Polícia prijala trestné oznámenie a prípad rieši ako prečiny porušovania domovej slobody a nebezpečné ho vyhrážania sa.

Adriana mala mať súkromný spor s napadnutou ženou. Na dvore sa jej vraj vyhrážala. Utorok (12. 6.) strávila v policajnej cele.

Spojili sme sa s manželom napadnutej ženy, on však považuje incident za citlivú vec a nechce sa k nemu verejne vyjadrovať.

Teraz sa od riaditeľky regionálneho odboru pozemkovej správy dištancuje aj SNS. „Akonáhle som sa to dozvedel, dal som návrh na pozastavenie členstva," reagoval krajský šéf národniarov Štefan Turek.

Členstvo jej pozastavili v utorok (12. 6.) a strana počká, ako rozhodne súd.. Adrianu okamžite odvolali aj z postu riaditeľky. "Pani Hlavatá bola dnešným dňom odvolaná z funkcie riaditeľa Regionálneho odboru SPF Zvolen. Pani Hlavatá vzhľadom na svoju dlhodobú práceneschopnosť nevykonávala funkciu riaditeľky regionálneho odboru od apríla 2018," reagoval hovorca SPF Martin Kormoš.

O tom, či je obvinená žena vinná alebo nie, by mal rozhodnúť zvolenský súd už v stredu (13. 6.)


ZVOLEN/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme SPF

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.