FOTO a VIDEO: V podjazde v Ružinove zatopilo auto. V Rači siahala voda autobusom až po svetlá

Slovensko opäť trápia silné búrky. Zaplavené sú aj niektoré ulice hlavného mesta. Pre nepriaznivé počasie sa v Bratislave tvoria zápchy.

Na komplikovanú situáciu na cestách upozorňujú aj bratislavskí policajti. Menujú ulice, ktoré sú pre zaplavenie neprejazdné: Bajkalská ulica, Prievozská ulica, Račianska ulica, Bajkalská na výjazde R7 od Prievozskej ulice, Vajnorská ulica, Tomašiková ulica, Malokrasňanská a Račianska v úseku od Peknej cesty v smere do centra.

V podjazde v Ružinove pri nemocnici jedno auto zatopilo. Na mieste zasahujú hasiči aj policajti, ktorí zároveň dopravu usmerňujú a odkláňajú. Vyššie je priložené aj video, na ktorom situáciu na mieste uvidíte.

V bratislavskej Rači siahala voda autobusom až po svetlá. Fotografie nájdete v galérii. 

Prečítajte si tiež:

Kanalizácia nestíha vodu odvádzať. Najmä vo východnej časti mesta spadlo už viac ako 50 milimetrov zrážok a podľa portálu imeteo.sk spadnú ďalšie výdatné úhrny. Búrky sa totiž šíria.

Miestni hovoria, že padali aj krúpy.

V Bratislave sa vyskytuje jav, ktorý sa volá backbuilding. Ide o dej, kedy nové búrkové bunky vznikajú na zadnej strane búrok. V súčasnosti sa to deje nad Malými Karpatami.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Počasie

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.