Rakovina jej vstúpila do života až dvakrát, ona sa však nevzdala. Pozrite si príbeh speváčky Stefi

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Srdcom je východniarka, no túžby ju ťahali zdolávať svet. Cesta speváčky Stefi k jej snu však nebola hladko vydláždená. Bojovať musela nielen o miesto v žiare reflektorov, ale aj o svoj život. Hoci ešte nemá ani 30 rokov, už dvakrát porazila rakovinu. V súčasnosti má našliapnuté na skvelú hudobnú kariéru a rozbieha aj sólovú dráhu.

Vášeň k hudbe jej koluje v žilách už od detstva. Po celý život sa sústredila na to, aby si raz splnila svoj sen stať sa speváčkou a nakoniec sa jej to aj podarilo. „Neberiem to vôbec ako úspech, ale prosto ako prácu, ktorú milujem,“ tvrdí umelkyňa.

Texty jej piesní sú najčastejšie inšpirované jej vlastným životom a vzťahmi. Prvý človek, ktorý si zakúpil jej album bol dokonca jej priateľ.

Prečítajte si tiež:

Nespravodlivý osud

Po čase však začala meniť texty svojich piesní a celkový hudobný štýl. Táto zmena sa udiala, keď mala 20 rokov – vtedy jej diagnostikovali rakovinu.

„Veľmi dobre si pamätám ten okamih, keď mi volala doktorka a povedala, že mám zhubný nádor. Vtedy som si ešte myslela, že pokiaľ je nádor zhubný, ide o ten lepší prípad. Neskôr mi mama vysvetlila, že to tak nie je,“ popisuje náročné chvíle.

Prečítajte si tiež:

Boj nad chorobou napokon vyhrala a vrátila sa k normálnemu bezstarostnému životu. No netrvalo to dlho. „Po piatich rokoch sa mi rakovina lymfatických uzlín vrátila s tým, že už bola v poslednom štádiu,“ dodáva.

Tvrdí, že aj keď sa zľakla informácie o poslednom štádiu, cítila sa v tom čase už vnútorne silnejšia. Práve boj s rakovinou zmenil jej hudobnú tvorbu. „Začínam písať texty, ktoré možno človeku dajú hlbší význam, nie iba zábavu,“ tvrdí

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Reflex

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.