Richard Müller sa po prestávke vracia na pódiá. Prekvapil aj duetom s mladou českou speváčkou

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Po dvoch preložených turné, neplánovanej zdravotnej prestávke a operácii komplikovanej zlomeniny, sa spevák Richard Müller vracia na koncertné pódiá.

Fanúšikom pripravil ešte jedno veľké prekvapenie – duet s českou speváčkou Emmou Smetana. České médiá o tejto piesni píšu ako o budúcom megahite. Emma aj Richard však s úsmevom hovoria, že posledné slovo aj tak povedia poslucháči.

Speváka v poslednom období potrápila náročná zlomenina. Má za sebou komplikovanú operáciu a tvrdí, že sa mu zranenie hojí veľmi pomaly.

Prečítajte si tiež:

Vpred ho ženú fanúšikovia

Pre operáciu dokonca musel posunúť aj svoje koncertné turné. Aj fanúšikovia mali o neho strach. Práve oni sú tí, ktorí dodávajú Richardovi životnú energiu. „Dva mesiace som ležal v posteli a nevedel som sa dočkať koncertu,“ tvrdí Richard.

Aj keď ešte nie je úplne zdravý, koncertuje aspoň posediačky. „Reakcie publika sú aj tak veľmi kladné, povedal by som, že chvíľami až nadšené,“ dodáva.

Okrem nahrávania piesní a koncertov je pre speváka zásadný čas so svojou rodinou. Svoju ženu popisuje ako najlepšiu matku, ktorá sa príklade stará nielen o syna, ale aj o neho. „Neviem si bez nej predstaviť život,“ teší sa spevák.

Prečítajte si tiež:

Výnimočná spolupráca

Richardova dcéra Ema sa niekoľko rokov kamaráti s českou herečkou a speváčkou Emmou Smetana. „Na Rišovi som vyrastala. Keď vznikla táto pesnička, hľadala som na duet farebný a fatálny hlasový prejav. Iná voľba ani nebola,“ popisuje mladá speváčka.

Pieseň poslala Richardovi, zapáčila sa mu, a tak sa dohodli na spoločnom nahrávaní. Emma je s výsledkom veľmi spokojná a dúfa, že sa bude páčiť aj jemu.

Richard prežíva šťastné obdobie a želá si len jediné: „Aby bol už konečne pokoj a aby sme zvíťazili s čistou hlavou.“

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Reflex

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.