Definitívna bodka za bitkou poslankýň: Jedna z nich dostala pokutu

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

V septembri minulého roka sa poslankyne Jana Bittó Cigániková a Romana Tabák dostali v jednom z bratislavských podnikov do fyzickej potýčky.  

Okresný úrad prípad vyhodnocoval ako priestupok a incident nedávno definitívne uzavrel. Romana Tabák portálu Aktuality.sk potvrdila, že dostala pokutu 30 eur. Cigániková hovorí, že žiadnu nedostala, alebo o nej aspoň zatiaľ nevie.

Poslankyne na seba po konflikte podali trestné oznámenia. Polícia však skonštatovala, že sa trestný čin nestal a vecou sa preto zaoberal okresný úrad.

Prečítajte si tiež:

Verzia Cigánikovej

O incidente informovali vlani obe poslankyne, no ich verzie sa líšili.

Cigániková tvrdí, že na ňu Tabák verbálne útočila, a preto jej zložila šiltovku, aby ostatní v podniku videli, kto sa pod ňou skrýva.

Následne ju Tabák podľa slov poslankyne SaS začala ťahať za vlasy a fyzicky napádať. Sama tvrdí, že ona útok neopätovala.

Tabák následne vraj odišla, no vrátila sa a do hlavy jej vrazila silný úder. Cigániková opisovala, že musela ísť na pohotovosť s opuchnutým lícom, bolesťami hlavy a krku.

Prečítajte si tiež:

Verzia Tabák

Tabák opisovala o čosi iný príbeh. Cigániková podľa nej urážala ju aj jej rodinu.

„Zahnala sa na mňa po tvári a ako sa zahnala druhýkrát, strhla mi z hlavy šiltovku a hodila ju do miestnosti. Ja som sa bránila. Mrzí ma, že som sa nechala vyprovokovať a uštedrila jej úder, po ktorom sa ukľudnila,“ povedala vtedy pre Nový Čas.

Nezaradená poslankyňa potýčku spomínala aj v posledných týždňoch. V parlamente Cigánikovej odkázala, že jeden knokaut zažila vtedy a druhý ju čaká v blížiacich sa voľbách.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Politika

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.