Kočner je po operácii. Nechávajú si ho v nemocnici

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Marián Kočner je už po operácii. V Ružinovskej nemocnici celebritného väzňa operovali dnes predpoludním na Klinike hrudníkovej chirurgie.

Podľa informácii televízie Markíza je jeho stav stabilizovaný a aktuálne je mimo ohrozenia života.

Prečítajte si tiež:

Problémy s pľúcami

Takto koncom júna policajná eskorta priviezla z Leopoldovskej väznice odsúdeného Mariána Kočnera do Ružinovskej nemocnice. Vtedy išlo iba o vyšetrenie.

Prešiel viac ako týždeň a stav Mariána Kočnera sa zhoršil. V ružinovskej nemocnici ho museli hospitalizovať.

Podľa našich informácii mal mať Kočner opäť problémy s tekutinou, ktorá sa mu už istý čas hromadila v pľúcach - preto musel urýchlene na operačný stôl.

Kočnerova prítomnosť v nemocnici si vyžiadala aj prísne bezpečnostné opatrenia. Odsúdený má v Ružinovskej nemocnici vyhradenú vlastnú izbu, ktorá sa nachádza na konci chodby a strážia ju kukláči.

„V našej nemocnici je bežnou situáciou, že k nám prichádzajú na nejaké vyšetrenie alebo na nejaký operačný výkon väzni ako pacienti. Nie je to žiadna výnimočná udalosť. Nijakým spôsobom sa to nedotýka pacientov, ale ani personálu. Jediný rozdiel v čom sa to líši, že takéto osoby, keď sú inak hospitalizované musia byť sami na izbe a vyžaduje si stráženie. Toto však zabezpečujú iné zložky. A nie my,“ opísala hovorkyňa nemocnice Eva Kliská.

Aktuálne sa Marián Kočner zotavuje na jednotke intenzívnej starostlivosti. O tom, či ho v najbližších dňoch prevezú do väzenskej nemocnice v Trenčíne, rozhodne jeho zdravotný stav.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.