Boli sme na filmovom festivale v Karlových Varoch. Známi herci nám prezradili zaujímavosti zo zákulisia

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Russel Crowe nie je len hviezdou holywoodskych trhákov, ale aj vynikajúci spevák a hudobník. Spolu s kapelou sa predviedol uplynulý víkend na Medzinárodnom filmovom festivale v Karlových Varoch.

Najznámejšie české kúpeľné mesto v týchto dňoch hostí aj ďalších svetových hercov. Napríklad držiteľku Oscara Aliciu Vikander či Ewana McGregora, ktorý na festival priviedol celú svoju rodinu.

Prečítajte si tiež:

Náš štáb vyspovedal viacerých hercov. Alicia Vikander, ktorá získala Oscara za film „Dánske dievča“, prezradila, kde má vystavenú sošku: „Žijem v dome na vidieku, máme malé domáce kino, tak tam ju mám vystavenú.„

Herečka tvrdí, že sa teší na nakrúcanie filmu so svojím mužom. Naposledy spolu pracovali pred 9 rokmi. „Bola to skvelá skúsenosť. Myslím si, že je to jeden z najlepších hercov svojej generácie,“ dodáva.

Legendárna „záchodová“ scéna

Ewan McGregor, ktorý stvárnil jednu z hlavných postáv kultového Trainspottingu, prezradil, ako jeho deti reagovali na zábery zo známeho filmu.

„Ukázal som si povestnú toaletnú scénu. Pre otca je to zvláštna situácia, ukazovať deťom zábery ako sa hrabete v záchodovej mise, ale dobre sa na tom bavili,“ popisuje herec.

Prečítajte si tiež:

Človek, ktorého netreba predstavovať

Russel Crowe nám popísal svoje pocity z festivalu: „Je to tu nádherné, vôbec som nečakal, že je to také rozprávkové mesto. Sú tu veľké davy, je to šialené.“

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Reflex

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.