Domáce

Sú spolu už 65 rokov. Manželia majú jednoduchý recept

19 PB Vyrocie svadby.transferweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

A viacerí naň zabúdajú.

Viac ako diamantoví - manželia sa zosobášili pred 65-timi rokmi a stále im to klape. Kadlečíkovci z Krivosúdu-Bodovky pri Trenčíne by mohli ísť príkladom všetkým. Hoci v ich živote nie vždy svietilo slnko, dodnes sú bok po boku.

Anna Kadlečíková sa vydávala už v 17-tich rokoch a jej manžel mal 23 rokov. Svoj spoločný život začínali s jednou posteľou a skriňou. Na svadobný deň si pamätajú veľmi dobre. Keďže peňazí nebolo veľa, tak z neho nemajú ani jedinú fotografiu.Spolu si prežili všetko dobré aj zlé, a hoci nebol každý deň bez mrakov, vždy stáli pevne jeden pri druhom. Dá sa povedať, že hlavou rodiny bola vždy Anna, ktorá držala domácnosť pevne v rukách. Ich recept na šťastné manželstvo je jednoduchý a mali by si ho zapamätať všetci mladomanželia - vernosť a odpustenie!

„Bol som verný od začiatku a budem až dokonca," prezradil Ján Kadlečík. „V manželstve treba odpúšťať jeden druhému. Toto je však iba základný recept na šťastné manželstvo a každý si doňho musíme pridať vlastné prísady," doplnila ho manželka Anna.


Čo by si manželia Kadlečíkovci želali asi najviac? Aby bolo takýchto manželstiev pod slnkom čo najviac.

Pôžička Cetelem: výsledok posúdenia do 10 minút. Klikajte tu.

TRENČÍN/TVMarkíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.