Na východe prišiel o život trojročný chlapček. Matku, ktorá sedela za volantom, previezli do nemocnice

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Rodinná tragédia. Auto, v ktorom viezla mama syna, zišlo neďaleko Vranova nad Topľou z cesty. Trojročný chlapček zomrel. Po príchode záchranných zložiek bol už mimo vozidla.

Podľa svedkov ho vytiahli okoloidúci. K žene sa však nevedeli dostať. Mama (30) zostala zakliesnená v aute, ktoré sa prevrátilo na strechu a skončilo v potoku.

„Zasahujúci hasiči v spolupráci s posádkami záchrannej zdravotnej služby vyslobodili zakliesnenú osobu z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia a havarované vozidlo zabezpečili proti vzniku požiaru,“ uviedla Miroslava Kníšová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva HaZZ v Prešove.

„K udalosti sme vyslali pozemných aj leteckých záchranárov. Jednu osobu po rozšírenej kardiopulmonálnej resuscitácii v kritickom stave transportovali do nemocnice,“ informovala hovorkyňa zdravotných záchranárov Alena Krčová.

Vodička tam bojuje o život.

Prečítajte si tiež:

Nahromadená voda

Rodina cestovala z obce Michalok smerom na Merník. Stalo sa to v miernej zákrute.

Okoloidúci nám však povedali, že zvykne byť popri ceste nahromadená voda, a tá sa podľa svedkov dostala po prevrátení aj do auta. 

Tí, čo ženu poznali, vravia, že jazdila vždy pomaly. Preto si tragédiu nevedia vysvetliť.

„Polícia na mieste zdokumentovala dopravnú nehodu, skúma jej presnú príčinu ako aj okolnosti. V prípade okresný vyšetrovateľ vo Vranove nad Topľou začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Prešove Jana Ligdayová.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.