Dráma vo Veľkých Levároch. Naháňačku policajtov a prevádzačov ukončila až streľba

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Dráma vo Veľkých Levároch. Polícia naháňala v pondelok (11. 9.) večer muža, ktorý prevádzal utečencov. Padli aj varovné výstrely.

Polícia prijala oznámenie o úniku podozrivého vozidla, ktoré sa presúvalo z Maďarska po diaľnici D2 v smere na Českú republiku. Toto vozidlo sprevádzalo aj druhé auto, pričom v oboch sa mali nachádzať nelegálni migranti.

„Obe vozidlá boli prenasledované policajnými hliadkami. Jedno z vozidiel zišlo z diaľnice D2 na štátnu cestu I/2 smerom na Sekule. Pred obcou Veľké Leváre policajné hliadky vytvorili zo služobných vozidiel uzáveru a vodič prenasledovaného vozidla prudko strhol riadenie, v dôsledku čoho narazil s vozidlom do oplotenia,“ informovala bratislavská polícia na sociálnej sieti.​

Prečítajte si tiež:

​Ihneď po náraze z vozidla vystúpili viaceré osoby, jedna z nich sa dala na útek. Policajné hliadky začali podozrivú osobu prenasledovať, pričom na jej zastavenie použili výzvy a varovné výstrely do vzduchu. Osobu napokon zadržali.

„V rámci úkonov na mieste bolo zistené, že vo vozidle sa nachádzalo 11 nelegálnych migrantov, medzi ktorými bola jedna žena a tri deti. Druhé prenasledované vozidlo bolo zastavené policajnými hliadkami na území Krajského riaditeľstva PZ v Trnave,“ dodáva polícia.

Zadržané osoby previezli na cudzineckú políciu. 

Pozrite si zábery z 31. 8. 2023 z dramatickej naháňačky prevádzačov migrantov v Moste pri Bratislave:

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti