Prípad unesenej študentky zmobilizoval Slovensko. Polícia ťažila aj z práce televíznych reportérov

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Prípad nezvestnej 22-ročnej študentky zmobilizoval celé Slovensko. Po jej zmiznutí doslova vybuchli sociálne siete. Na nohách bola polícia, rodina aj jej priatelia.

Po 26 hodinách ju našli pred nemocnicou v Petržalke. Prípad od prvých chvíľ vyvolával otázniky. No polícii sa za neuveriteľné štyri dni podarilo, aj s pomocou reportérok Televízie Markíza, vypátrať pravdepodobného páchateľa.

Soňa sa stratila v noci zo soboty na nedeľu. Napriek tomu, že zo zastávky autobusu to mala domov niečo vyše 150 metrov. Známe je aj približné miesto, kde ju podľa všetkého 54-ročný muž prekvapil.

Prečítajte si tiež:

Záchranári objavili mladú ženu až po 26 hodinách v bezvedomí pred nemocnicou v Petržalke. Na tele mala rezné rany a ukázalo sa, že je intoxikovaná. Po dvoch dňoch ju prepustili z nemocnice domov, kde sa o ňu stará rodina.

​Polícia zadržala podozrivého len štyri dni od zmiznutia obete. Veľkú zásluhu na tom majú reportérky TV Markíza, ktorým sa podaril nájsť dôležitú svedkyňu. Tá videla podozrivú osobu aj biele auto. Všetko nasvedčuje tomu, že stopa bola správna.

Údajného páchateľa usvedčuje aj fakt, že vie dávkovať lieky a má prístup k liekom, ktoré sa nedajú bežne kúpiť. Ľudia, ktorí ho poznajú, si tieto skutočnosti spojili a zdroj blízky bratislavskej záchranke nám potvrdil, o koho vraj ide.

Obvineného záchranára vzala polícia do väzby. Známe im má byť aj miesto, kde mladú ženu držal. Obvinenie je postavené na súhrne viacerých priamych aj nepriamych dôkazov.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.