Pohádali sa, schytil na ňu nôž a tĺčik na mäso. Muž agresívne napadol svoju partnerku

Pohádali sa, schytil na ňu nôž a tĺčik na mäso. Muž agresívne napadol svoju partnerku
Muž naháňal svoju partnerku s tĺčikom na mäso. Zdroj: Facebook/Polícia - Trenčiansky kraj

Trenčianski policajti vyšetrujú prípad napadnutia ženy jej partnerom. Ten mal na ňu zaútočiť kuchynským nožom a tĺčikom na mäso.

Ako informuje polícia na sociálnej sieti, 45-ročný muž bol pod vplyvom alkoholu. S partnerkou sa mal pohádať, čo ho vyprovokovalo aj k fyzickému útoku.

„Do jednej ruky chytil kuchynský nôž a do druhej tĺčik na mäso. Ženu začal naháňať, pričom po nej kričal vulgarizmy a vyhrážal sa jej zabitím,“ uviedla polícia s tým, že ju mal následne 5-krát udrieť tĺčikom po hlave.

Prečítajte si tiež:

​Žene sa podarilo ujsť z bytu a vybehnúť na ulicu. „Páchateľ ju však aj vonku prenasledoval a vyhrážal sa jej smrťou.“ 

Následne už však zasahovali aj policajti. Agresívneho muža spacifikovali a urobili mu dychovú skúšku. Tá skončila s výsledkom 3,60 promile.

Muža následne zobrali do cely policajného zaistenia a vzniesli voči nemu obvinenie pre prečin nebezpečného vyhrážania sa.

Obvinený bol v minulosti už 6-krát súdne trestaný, išlo prevažne o majetkovú trestnú činnosť. Polícia aj v tomto prípade na obvineného spracovala podnet na vzatie do väzby. „V prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na 6 mesiacov až 3 roky,“ dodala polícia.

Za bieleho dňa napadli a okradli seniora, nechali ho ležať na zemi: 

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti